یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
آرین پارس موتور با محصول جدید و جذاب خود یعنی لاماری ایما در دومین مرحله عرضه خودرو در سامانه یکپارچه فروش شرکت می‌کند. قیمت لاماری ایما در طرح فروش فوق‌العاده تیرماه سال جاری ۱ میلیارد و ۷۹ میلیون تومان اعلام شده است.
این خودرو از طریق سامانه قرعه‌کشی به فروش می‌رسد. البته قیمت لاماری ایما به سبب تغییر نرخ گمرک افزایش یافته و قیمت آن بیشتر از چیزی بوده که قبلا از سوی آرین پارس موتور اعلام شده بود.
لاماری ایما در سه رنگ مشکی، سفید و خاکستری در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. موعد تحویل خودرو پس از اجرای قرعه‌کشی و تعیین افراد منتخب حدود سه ماه (۹۰ روز کاری) اعلام شده است.
متقاضیان واجد شرایط می توانند در تاریخ ۲۵ الی ۲۸ تیرماه به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کرده و جهت ثبت نام برای خرید لاماری ایما اقدام کنند. متقاضیان باید ضمن داشتن گواهینامه و حداقل سن ۱۸ سال، در دو سال گذشته نیز برای خرید خودرو ثبت نام نکرده باشند و پلاک فعالی به نام آن‌ها موجود نباشد.
شرکت خصوصی پارس آرین موتور نیز انتقال یا واگذاری امتیاز حقوق ناشی از برنده شدن در قرعه‌کشی را به اشخاص نمی‌دهد و در صورت شناسایی چنین مواردی، معامله را لغو خواهد کرد.
نوشته لاماری ایما در سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه شد اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh