یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
گروه صنعتی ایران خودرو با هدف کنترل اختلاف قیمت خودرو از درب کارخانه تا بازار، با برگزاری طرح‌های ثبت نام پیش فروش یکساله و ۹۰ روزه از طریق قرعه کشی محصولات خود برای عرضه خودروها اقدام می‌کند.
اجرای قرعه کشی‌های متعدد گروه خودروسازی ایران خودرو و سایپا طی دو سال گذشته به حذف واسطه‌گری و متعادل شدن قیمت خودرو در بازار کمک کرده است. افراد می توانند با دراطلاع از قیمت روز محصولات ایران خودرو و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.
شرکت ایران خودرو دیزل مرحله جدید فروش محصولات خودر را از سه‌شنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۱ آغاز می‌کند.
نوع خودرو
۲.۸۲۷.۵۳۹.۳۰۰
گروه صنعتی ایران خودرو لیست جدیدترین قیمت‌های محصولات خود ویژه مرداد ماه ۱۴۰۱ را منتشر کرد.
نام خودرو
قیمت (تومان)
پژو جی ال ایکس دوگانه سوز
۱۵۰.۱۷۵.۴۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچ بک سقف شیشه‌ای
۲۰۸.۹۵۷.۹۰۰
پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P
۱۷۶.۵۱۵.۶۰۰
پژو پارس TU5
۲۱۱.۳۸۰.۵۰۰
سمند ال ایکس EF7
۱۵۸.۱۲۰.۸۰۰
سمند ال ایکس
۲۴۳.۳۱۹.۸۰۰
رانا پلاس
۲۲۸.۴۱۰.۲۰۰
دنا
۲۲۸.۴۱۰.۲۰۰
دنا پلاس توربوشارژ
۳۴۵.۸۵۵.۴۰۰
دنا پلاس توربوشارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی
۳۹۸.۲۲۹.۵۰۰
پژو 207i دستی
۲۱۵.۸۲۸.۸۰۰
پژو 207i دستی سقف شیشه‌ای
۳۱۸.۶۰۸.۰۰

فروش خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دوم خود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.
به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.
در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.
در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.
رانا پلاس موفق شد آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارد. این آزمون بر اساس استاندارد اروپایی ECE R127 انجام می‌شود و تصادف خودرو با عابر پیاده را در سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت شبیه‌سازی می‌کند. در تست ایمنی تصادف نقاط برخورد سر عابر پیاده با کاپوت و برخورد پای عابر با سپر اندازه‌گیری شده و اگر امتیازهای خودرویی در حد مجاز باشد، استاندارد عابر پیاده را دریافت می‌کند. استاندارد ایمنی عابر پیاده علاوه بر اینکه یکی از استانداردهای روز جهانی خودرو است، جزو فهرست استانداردهای ۸۵ گانه داخلی هم قرار دارد و به جز رانا پلاس، تارا نیز توانسته در این آزمون قبول شود.
ایکوپرس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
جدیدترین طرح تبدیل ایران خودرو ویژه مرداد آغاز شده و تا پایان مرداد ۱۴۰۱ یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
خودرو ثبت نامی
موعد تحویل
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
پارس سال سفارشی XU7 P
پارس TUF
سورن پلاس یا پارس TU5
سمند LX
تارا دستی
تارا اتوماتیک
سورن EF7 بنزینی پلاس
پژو ۲۰۷ دستی
پژو ۲۰۷ دستی پانوراما
رانا معمولی و پلاس
پارس سفارشی ELX موتور TU5
دنا پلاس توربوشارژ دستی
دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک یا رانا پلاس
در راستای خصوصی‌سازی کامل شرکت‌های خودروسازی و واگذاری سهام دولت در آنها، روز یکشنبه ۲ مردادماه ۱۴۰۱، شرکت ایران خودرو آگهی فروش بلوکی ۱۳.۷۷ درصد از سهام خود را منتشر کرد. متقاضیان برای احراز صلاحیت عمومی و تخصصی می‌توانند تا تاریخ ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۱ به معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی ایران خودرو واقع در کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج مراجعه کنند.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ کامیون کشنده آتامان، جدیدترین محصول ایران خودرو دیزل، رونمایی شد.
خطیبی، مدیرعامل ایران خودرو در حاشیه مراسمی که برای رونمایی کشنده آتامان ایران خودرو دیزل در ۳۰ خرداد برگزار شد، اطلاعات جدیدی را درباره قیمت و زمان عرضه ماشین TF21 ایران خودرو اعلام کرد. طبق اظهارات خطیبی، محصول جدید ایران خودرو در سال ۱۴۰۲ با قیمت ۱۸۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. پیش از این، منطقی، معاون وزارت صمت، قیمت این خودرو را ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرده بود.
البته این قیمت با شرایط اقتصادی فعلی تعیین شده و احتمالا در زمان عرضه با قیمت بیشتری به بازار خواهد آمد.
مهدی خطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت:
فروش فوق‌العاده ایران خودرو اخیرا با استقبال پنج میلیون نفر روبه‌رو شد. از بین این متقاضیان تنها اسم هشت هزار نفر به‌عنوان برنده قرعه‌کشی بیرون می‌آید.
این یعنی شانس برنده شدن کمتر از دو دهم درصد خواهد بود. پارس سال TU5 با ۲.۵ میلیون نفر متقاضی، بیشترین درخواست را داشت، در صورتی که فقط ۱۵۰۰ دستگاه از آن در این طرح عرضه خواهد شد. بدین ترتیب شانس برنده شدن پارس سال TU5، یک به ۱۷۰۰ است.
سخنگوی گروه صنعتی ایران خودرو، دو شرط خود برای حذف قرعه‌کشی را اعلام کرد :
بنا بر اظهارات بیژن زاهدی فرد، مدیرعامل ایران خودرو خراسان، در سال ۱۴۰۱ ظرفیت تولید خودروهای شاسی‌بلند این کارخانه افزایش پیدا می‌کند. بدین ترتیب علاوه بر اینکه تیراژ هایما S5 و هایما S7 پلاس بیشتر می‌شود، خودرو جدید هایما 8S نیز به فهرست محصولات ایران خودرو افزوده خواهد شد.
از سال ۱۳۹۴، ۴۹ هزار دستگاه انواع مختلف هایما در ایران خودرو خراسان تولید شده و از ۱۰ هزار خودرو هایما که قرار بود در سال ۱۴۰۰ توسط این شعبه ایران خودرو ساخته شود، ۹۰ درصد محقق شده است.
مدیر عامل گروه صنعی ایران خودرو اعلام کرد که دو مدل پرفروش این شرکت خودروسازی، یعنی پژوه ۴۰۵ و سمند، به زودی و ظرف یک الی دو ماه آینده از خط تولید ایران خودرو برای همیشه کنار گذاشته خواهند شد.
جدیدترین طرح تبدیل ایران خودرو ویژه حواله‌داران سورن پلاس و محصولات خانواده تارا از ۱۶ اسفند ماه آغاز شد که به شرح زیر است:
طبق گفته‌های مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو، اوایل سال آینده، ۱۰ هزار خودرو تعمیراتی با گارانتی به صورت اقساطی به فروش خواهد رسید. برای اطلاع از زمان و نحوه فروش این خودروها می‌توانید به بخش مزایده‌ها در سایت www.ikco.ir مراجعه کنید.
جدیدترین محصول ایران خودرو، تارا اتوماتیک با قیمت‌های ۶۷۰ میلیون تا ۹۷۰ میلیون تومان در بازار خودرو کشور خرید و فروش می‌شود. قیمت تارا اتوماتیک در طرح پیش فروش ایران خودرو ۴۱۵ میلیون تومان است و با مقایسه قیمت کارخانه با قیمت روز خودرو در بازار به سود ۶۰ تا ۱۲۸ درصدی می‌رسیم.
در صورتی که متقاضیان برای خرید تارا اتوماتیک در طرح پیش فروش ایران خودرو در مرحله اول فقط ۱۹۲ میلیون تومان پرداخت کردند. میانگین قیمت این خودرو در بازار ۸۰۰ تا ۸۵۰ میلیون تومان است و از نظر خریداران، پرداخت این مبلغ برای خرید تارا اتوماتیک منطقی نیست.
گروه خودروسازی ایران خودرو برای چندمین مرتبه در سال جاری نسبت به عدم فروش اقساطی خودروهای این شرکت هشدار داده است.
این شرکت اعلام کرده است که آگهی‌ها و تبلیغات مبنی بر فروش اقساطی محسولات ایران خودرو جعلی و غیرواقعی است و این شرکت تمامی محصولات خود را به صورت نقدی و یا پیش روش و طرح‌های قرعه کشی عرضه می‌کند.
بعد از افزایش ۱۸ درصدی قیمت محصولات خودروسازان داخلی، طرح‌های فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و همچنین مشارکت در تولید دوباره از اواخر آذر ماه از سر گرفته شد. این طرح‌ها هر هفته اجرا خواهد شد و تا پایان سال ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو عرضه می‌شود.
پیش از این اطلاعیه‌هایی درباره ثبت نام فروش اقساطی ایران خودرو در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها منتشر شده بود. ایران خودرو اعلام کرد اطلاعیه‌ ثبت نام جعلی بوده و این شرکت طرح فروش اقساطی ندارد. بر اساس این اطلاعیه‌های جعلی، شرایط فروش اقساطی بدون نیاز به ضامن، اقساط ۴ تا ۳۶ ماهه و تحویل فوری بوده است. ایران خودرو اعلام کرد که خودروهای این شرکت فقط با سه روش فروش فوق‌العاده، پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید عرضه می‌شود.
سوالات متداول
– ثبت ‌نام قرعه کشی ایران خودرو چه زمانی است؟
ثبت‌ نام محصولات ایران خودرو هر هفته پنجشنبه انجام می‌شود
– شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟
نداشتن پلاک انتظامی فعال، حساب بانکی معتبر و فعال جهت واریز وجه، عدم امکان صلح، نقل و انتقال خودرو و غیره
فروش فوری خودرو
تهیه و تنظیم: تیم محتوا خودرو45
با.عرض.خسته.نباشی.بعدازثبت
نام.کی.جواب.مشخص.میشه
باتشکر
من تاحالا ۸ بار ثبت نام کردم ولی برنده نشدم
من با ۵ گواهی تامه هر ۲۴ بار ثبت نام کردم ولی هیچکدوم اسمم در نیومده
درسته، منم دقیقا از خرداد ۹۹ که این طرح اساسا شروع شد همش رو نوشتم اما برنده نشدم. واقعا بعضی وقتا فک میکنم همش فیلمه. نظر شما چیه؟
آقا من یک ماه پیش به یکی از دوستام گفتم ثبت نام کن چند تا باحال تو هیچ کدوم شرکت نکرده بود.به نام خواهرش نوشت اولین بار ۲۰۷برنده شد تحویل سه ماهه.تازه دو ماهه گرفت ماشین رو.
من دو بار ثبت نام کردم
بار دومم برنده شدم
من بار ۱۶ هم برنده شدم تارا دستی
من ۲۴بارثبت نام کردم ولی اسمم درنشد.ایا بازم ایران خودرو فروش فوق العاده میزاره یانه.
من ۳۴ بار هم پیش فروش هم فروش فوق العاده 😂😂😂
من یک سمند مدل ۸۵ دارم ، ولی به علت مریض بودن پدرم نمیتونم بدون خودرو باشم (گاها لازم میشه که هم برم سر بزنم یا به دکتر برسونم ) ولی میخواستم تو ثبت نام شرکت کنم و چون پلاک فعال دارم نمیتونم ، آیا می توانم ثبت نام کنم اگه ماشین به اسمم در اومد اقدام به فروش این پلاک فعال نمایم؟
با توجه به شرایط اعلام شده ایران خودرو این امکان وجود ندارد
من تاالان ۵۰با ثبت نام کردم ولی برنده نشدم
منم همینطور
ما با بعضی از اقوام شرکت کردیم، تو این ۱۰۱ بار که در نیومده😂
دیگه شما اگه امیدوارین جای تقدیر داره
۲۸ بار ثبت نام کردم برنده نشدم خدارو شکر کن شما هنوز اول راه هستی
سلام من ارسال تأسیس ایران‌خودرو ثبت نام کردم ولی هنوز…….
ممنون که با قرعه کشی ،حداقل قشر ضعیف ترم صاحب ماشین میکنین
خودرو وضعیت خوبی نداره هم قیمت الکی بالاست هم کیفیتها خیلی بد شده قشر ضعیف با این خودروها بیشتر آسیب میبینه مگر اینکه به محض گرفتن خودرو ببرش بازار نقدش کند
تارا چه زمانی ثبت نام میشه انجام داد باز الان چرا نمیشه تارا رو ثبت نام کنیم
ما هیچکدوم تو خونه ماشین نداریم چنبار ثبتنام کردیم برنده نشدیم
همه اینا واس اشناهاشونه
همش الکیه من خودم شخصا۲۶بارثبتنام کردم ولی دریغ از یه باربرنده شدن همش دروغه وپارتی بازیه.
من تا حالا ۲۰بار ثبت نام کردم دریغ از یک بار
یعنی برنده شدن در لاتاری آمریکا خیلی احتمالش بالاس تا برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو کلا مردم رو با این کار دارن سرگرم میکنن
من تا حالا با ۴ کد هر کد ۲۰ بار نام نویسی کردم اسمم در نیومده اینا همش دورغه مگه میشه ۸۰ بار اسم بنویسی بازم در نیاد مگه چند نفر بدون ماشین داشتیم
من هم ۲۶ بار شرکت کردم ولی هیچ خبری از خودرو
نشد
بنده ده بار ثبت نام
نمودم. اصلا انگار نه
انگار ثبت نام ننموده ام. والله میتونم بگم. الکی و دروغینه.
قشنگ بگن این ماشین این قیمتش که بدونیم چی به چیه قیمتها مشخص نیست مثلا سورن زده ۸۰میلیون پیش پرداخت سال دیگه موقع تحویل چقدر میخوان بگیرن اگر الان ۲۰۰میلیونه سال دیگه باتوجه به تورم خیلی بیشتره شاید بشه ۵۰۰میلیون
من ۸ شهریور دنا توربو اتومات برنده شدم،گفتن ۳ ماهه میدن،ولی دوستان میگن زودتر میدن،درسته؟
باسلام
من ۳۲ مرتبه ثبت نام کردم و بلاخره این دوره اسمم واسه تارا دستی دراومد.
من ۲۰نفررو خودم ثبت نام کردم اسمشون در نیومد😢
۱۶ بارانواع مدل روانتخاب کردم ولی در نیومده، پس این همه دوره واین همه تعدادفروخته شده به کیامیرسه؟
با توجه به آزاد سازی قیمت خودرو ،تکلیف خود رو های پیش فروش شده برای یک سال بعد چه می شود?
بر اساس شرایط طرح های پیش فروشُ قیمت برخی خودروها قطعی و برخی با تغییرات فصلی همراه است.
من ۲۰ بار ثبت نام کردم ولی برنده نشدم مگه چند نفر هستن که واجد شرایط باشن با اینهمه قرعه کشی؟
۲۲ بار شرکت کردم تو قرعه کشی ولی در نمیاد
باسلام چطور ثبت نام کنیم واسه قرعه کشی لطف کنید رهنماکنید ممنون میشم
من ۲ بار ثبت نام کردم پژو پارس به اسمم در اومدکاملا شانسیه
بنده تاالان چندین‌مرتبه ثبت نام کردم ولی برنده نشدم احساس می کنم دست مافیادرکاره ورانت بازیه چطوریه کارگرزحمت کش حق دارابودن یک خودروصفرکیلومترملی باقیمت ثبت نامی رانداردنمی دانم
ببخشید منطور از حداقل ۴۸ ماه این هست که پلاکی که از بابت خرید و داشتن پلاکی که در قرعه کشی ها برنده شده فرد یا خودروهای سایپا و ایران خودرو به نام فرد بوده یا اینکه در ۴۸ ماه هر نوع پلاکی به نام فرد بوده باشه.من خودروهای دیگه داشتم ولی هیچ وقت از طریق پیش فروش خودرو خریداری نکردم
۳۷ مرتبه ثبت نام کرد
از دنا پلاس توربو تا وانت آریسان
تا حالا هم هیچ خوردی به نام من و خانواده ام نبوده
ولی یه بار هم برنده نشدم
من ثبت نام کردم همون دفعه اول برنده شدم
اینا همش نقشه هست تا قیمت ببرن بالا
سلام من می‌خوام ثبت نام کنم بازه های زمانی دقیقا چه وقتهایی هست ؟ چون وقتی میام ثبت نام کنم میبینم بازه اش تموم شده. دی ماه هم پیش فروش و فروش فوق العاده داره؟
مامانم بار اول ثبت نام کرد پژو پارس برنده شد
من یه بار برای خودم ثبت نام کردم ولی اسمم در نیومد برای برادرم نوشتم پژو پارس گرفت
حقیقت داره . خواهر و بردار من دفعه اول که ثبت نام کردن برنده شدن و دوماهه هم تحویل گرفتن ۲۰۶ و ۲۰۷ .ولی خودم تا حالا ۲۴ بار ثبت نام کردم برنده نشدم.
منم تو اوج نا امیدی بعد ۲۲ بار، تو فروش فوق‌العاده این هفته ۲۰۷ پانوراما برام دراومد.
گفتم که نا امید نشین، تقاضا زیاده و شانس کم.
سلام دوستان یه بنده خدا سایتشو باز کردم چند بار برنده شده بود و میگفت زمان ثبت نام خیلی مهم هس تا طبق الگوریتم شرکت شانس برنده شدنت زیادتر شه
من خودم از اول بار تا آخرین بار اسم نوشتم اما اسمم در نیومده
ولی تا الان برا ۶ نفر اسم نوشتم برنده شدند
دستم برا غیر خودم خوبه
اما خودم هیچ…
😥😥😥
چند بار دیگه باید بنویسم ۳۳بار نوشتم
دوستان شما چند بار نوشتین تاحالا
با سلام
بنده هم دوماه پیش برای اولین بار ثبت نام کردم، خدارو شکر دناپلاس دنده ای در اومد.
نا امید نباشید.
سلام
آیا داشتن نمره انتظامی عمومی (تاکسی) هم جزو شروط قرعه‌کشی هست یعنی نمیتوان ثبت نام کرد ؟
نداشتن پلاک انتظامی فعال شامل تمامی خودروها می شود.
سلام دوستان،من ۲۵ بار ثبت نام کردم،اسم من چرا در نمیاد اصلا منو تو قرعه کشی شرکت میدن؟؟؟ایمیل هم زدم جواب ندادن،آقا من ۱۰ساله ماشین ندارم،دلتون به رحم بیاد
دوست گرامی
ثبت نام خودروهای داخلی فعلا بر اساس قرعه کشی انجام می شود.
طرح مادران گواهینامه میخواد یانه
بله دوست گرامی
من تا حالا ۳۰ باز ثبت نام کردم حتی یک بار برنده نشدم
سلام
من هر بار ک طرح گذاشتن ثبتنام کردم
هیچ خبری نشد !!!
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh