یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

شرکت های خودروسازی کار و تجاری با استقبال از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد در شاهراه ترانزیتی به کشورهای حوزه CIS حضور پیدا می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین»؛ استان خراسان رضوی به واسطه قرار گرفتن در یکی از استراتژیک‌ترین نقاط ترانزیتی کشور میزبان طیف گسترده‌ای از شرکت‌های حمل و نقل و خدمات پس از فروش خودروهای کار تجاری است.
نقش محوری خراسان رضوی در حمل و نقل داخلی و ترانزیتی کشور همواره موجب شده است تا نمایشگاه‌های خودروی برگزار شده این استان با استقبال طیف وسیعی از شرکت‌های فعال خودروهای کار و تجاری مواجه شود.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تا امروز توانسته نظر بسیاری از تجاری ‌سازان کشور را برای حضور پررنگ در این استان جلب نماید.
خراسان رضوی از مسیرهای اصلی تجارت غرب با شرق بوده و امروز نیز قرارگرفتن در محور تجاری و مبادلاتی شمال به جنوب، همچنان جایگاه تاریخی این این استان را حفظ کرده است.
منطقه علاوه بر تردد 25 تا 30 میلیون مسافر در سال، در ترانزیت و جابجایی بار و کالا نیز در رتبه های نخست کشور قرار داشته باشد.
وجود 539 کیلومتر مرز مشترک با ترکمنستان و 302 کیلومتر با افغانستان و ارتباط و اتصال با بازار 100 میلیون نفری آسیای میانه موجب شده است استان خراسان رضوی نقش محوری در حمل و نقل و ترانزیت کشور داشته باشد.
از سوی دیگر این استان یکی از کوتاهترین و سهل ترین مسیرهای دسترسی کشورهای مزبور به کریدورهای ترانزیتی و آبهای آزاد است و چهار پایانه مرزی دوغارون، سرخس، لطف آباد و باجگیران مبادی اتصال با این کشورهاست.
استان خراسان رضوی در هر دو حوزه حمل و نقل داخلی و بین المللی دارای شرکت ها و توان حمل و نقل مناسبی است و همین موضوع اصلی‌ترین دلیل استقبال تجاری سازان از نمایشگاه خودرو مشهد در بیست و دومین دوره برگزاری آن است.
هم اکنون در زمینه حمل و نقل بین المللی 132 شرکت حمل و نقل و چهار پایانه مرزی و در حوزه حمل و نقل داخلی کالا 259 شرکت و یک پایانه بار در این استان فعال است که لزوم توجه ویژه تجاری سازان به این استان را نمایان می‌سازد.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد در روزهای 9 تا 12 شهریورماه امسال و از ساعت 16 تا 22 شب در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان، میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
sourceخوب، خوشتیپ و جذاب مثل سارا منجزی
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh