یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با ما همراه باشید
ایسنا/خوزستان مدیریت حقوقی فولاد در خصوص فحاشی شب گذشته هواداران پرسپولیس به کادرفنی و بازیکنان فولاد واکنش نشان داد.
 عارف عارف نیا مدیریت حقوقی باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره اتفاقات شب گذشته در دیدار تیم‌های فولاد – پرسپولیس تهران گفت: سوال اول من این است که در طول این چند روز چه اتفاقی افتاد که دیدارها با تماشاگر شد، ما موافق حضور تماشاگران هستیم اما چرا هفته قبل دیدار ما و دیگر مسابقات بدون‌تماشاگر شد؟ ما هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه نداشتیم و فکر می‌کنم یک کم لطفی بزرگ در حق تیم‌هایی که در هفته اول میزبان بودند علی‌الخصوص فولاد خوزستان شد.
وی افزود: روز گذشته متوجه شدیم که درصد حضور هواداران در تهران بیشتر از همه جای دیگر و پنجاه درصد است. چرا باید چنین تفاوتی بین تیم‌ها قائل شوند و امیدواریم همه چیز برابر باشد. با این حال من فکر می‌کنم که تعداد هواداران در بازی روز گذشته بیش از ۵۰ درصد بودند که در این صورت با عدد اعلامی نیز مغایرت داشته است.
عارف‌نیا افزود: متاسفانه روز گذشته به سرمربی، کادرفنی ‌بازیکنان ما در طول ۹۰ دقیقه مسابقه توهین و فحش‌های رکیک داده شد. قرار است هواداران به ورزشگاه بیایند که اینگونه سرمربی و بازیکنان فحش بخورند؟ باشگاه ما از طریق مراجع قانونی قطعا نسبت به این فحاشی اعتراض  خواهیم کرد و امیدواریم شاهد چنین صحنه‌هایی در هیچ کدام از مسابقات نباشیم. اعتراض خود را در این خصوص کتبا به سازمان لیگ و مراجع ذی‌صلاح خواهیم فرستاد و امیدواریم با این بدرفتاری در همین ابتدای لیگ برخورد قاطع شود تا درس عبرت برای تمام فوتبال ایران شود.
به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه فولاد خوزستان، وی در پایان نیز در خصوص اعتراض باشگاه به حضور سینا اسدبیگی در ترکیب پرسپولیس نیز گفت: طی نامه ای به کمیته محترم انضباطی در خصوص حضور آقای سینا اسد بیگی اعتراض کردیم تا در صورت پیروزی تیم ذوب آهن در دعوای فسخ غیرموجه بازیکن و ابطال احتمالی قرارداد پرسپولیس، بتوانیم از قانون استفاده از بازیکن غیر مجاز توسط پرسپولیس استفاده و نتیجه را به سود فولاد تغییر دهیم. واحد حقوقی باشگاه مانند همیشه مدافع حق و حقوق باشگاه فولاد خوزستان است.
انتهای پیام
source
source
با ما همراه باشید
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh