یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
خبر خوان تخصصی بین الملل
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از برگزاری رزمایش نظامی آتی سازمان پیمان امنیت جمعی (CSTO) به رهبری مسکو خبر داد.
به گزارش ایسنا به نقل آناتولی، پوتین در دیدار با قاسم جومارت توکایف، همتای قزاقستانی خود در سوچی خاطرنشان کرد که امسال روسیه و قزاقستان سی‌امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک را جشن می گیرند و دو کشور در بسیاری از زمینه‌ها همکاری نزدیک دارند.
پوتین گفت: وزارتخانه‌ها و ادارات ما فعالانه کار می‌کنند، کمیسیون بین دولتی فعالانه کار می کند. وزارت خارجه (روسیه و قزاقستان) و وزارتخانه‌های دفاع به طور مشترک در حال آماده سازی رویدادهای مختلف از جمله تمرین های مشترک در چارچوب پیمان امنیت جمعی هستند.”
پیش از این، ارتش قزاقستان از مذاکره با همتایان پیمان امنیت جمعی درباره آماده سازی و اجرای رزمایش‌های ویژه Search (Poisk)-2022، Echelon-2022 و Interaction-2022 خبر داده بود.
نمایندگان پیمان امنیت جمعی در مورد بخش‌های کلیدی رزمایش‌ها، نیروها و سایر مسائل سازمانی به توافق رسیدند. برنامه ریزی شده است که تمامی تمرینات، ترکیبی از آموزش اجزای مختلف نیروهای پیمان امنیت جمعی در یک محیط عملیاتی واحد در خاک قزاقستان در زمین آموزشی ماتیبولاک برگزار شود. به طور خاص، در طول رزمایش ویژه جستجو-2022، مسائل مربوط به سازماندهی و انجام اطلاعات مورد بررسی قرار خواهد گرفت، در حالی که تعامل-2022 برای بررسی مسائل مربوط به آماده سازی و اجرای عملیات مشترک برای بومی سازی یک درگیری مسلحانه در منطقه آسیای مرکزی پیش بینی می شود.
انتهای پیام
source
تولید محتوا
سئو سایت
خبر خوان تخصصی بین الملل
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh