یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
پورشه با تصمیمی هوشمندانه در طول سال‌های گذشته اقدام به تولید شاسی بلندهای کاین و ماکان کرد. اگرچه برخی طرفداران دوآتشه این خودروساز از تصمیم پورشه راضی نبودند اما گذشت زمان نشان داد این یک حرکت درست بوده و در واقع حالا این دو قدبلند لوکس پرفروش‌ترین محصولات پورشه به شمار می‌روند و به همین خاطر سرمایه لازم برای توسعه دیگر محصولات را فراهم می‌کنند. بنابراین طبیعی است که ژرمن‌ها توجه خاصی به کاین و برادر کوچکترش داشته باشند و اخیراً یک دستگاه پورشه ماکان ۲۰۲۲ با ویژگی‌های خاص را جهت اهداف خیریه تولید کرده اند. خودروی موردبحث جایزه اصلی قرعه‌کشی اپرا بال لایپزیگ خواهد بود. ژرمن‌ها برای نهمین بار مجری این رویداد هستند و درآمد حاصل از آن نیز به موسسه کودکان لایپزیگ اختصاص خواهد یافت تا صرف امور خیریه شود.
به گزارش پدال و به نقل از carscoops، آنچه باعث تمایز پورشه ماکان ۲۰۲۲ موردبحث می‌شود رنگ زرد سیگنال است که از دهه ۷۰ میلادی تاکنون توسط پورشه ارائه می‌شود اما به ندرت روی ماکان رؤیت می‌شود. شاسی‌بلند موردبحث همچنین با نوشته‌های Leipziger Opernball 2022 و ۲۰ Years of Porsche Leipzig رکاب‌های خودرو نسبت به سایر مدل‌ها برجسته می‌شود.
مدیر اجرایی پورشه لایپزیگ با انتشار بیانیه‌ای گفته است:
با این خودروی سفارشی ما در حال ایجاد انگیزه جذابی برای خرید بلیت‌های مراسم اپرا بال هستیم. هر بلیتی که فروخته می‌شود به انجام پروژه‌های اجتماعی و خیریه کمک می‌کند.
پورشه حضوری قدرتمند در لایپزیگ دارد و کافه این برند در مرکز تجربه‌اش به روی عموم باز است و در طراحی آن ۹۱۱ کررا RS 2.7 مدل ۱۹۷۳ الهام گرفته شده است. در واقع همین خودرو در کافه نیز به نمایش گذاشته می‌شود. پورشه ماکان اخیراً در سرخط خبرها قرار داشت زیرا ژرمن‌ها اعلام کردند به دنبال تولید ۸۰ هزار دستگاه ماکان الکتریکی خواهند بود. اگرچه این خودرو هنوز معرفی نشده اما پورشه اظهار می‌دارد ماکان الکتریکی را به مدت ۲ سال به همراه نسخه درون‌سوز تولید خواهد کرد و در نهایت نیز ماکان درون‌سوز راهی موزه خواهد شد. نظر شما درباره ماکان چیست؟ حرکت هوشمندانه پورشه در تولید شاسی بلندهایی همچون کاین و ماکان را می‌پسندید؟ نظرات خود را حتماً با ما در میان بگذارید.
Payfast
پورشه زده تو کار خیریه =
نوید AJ
خیریه هم به نظرم سه تا هدف داره: ۱- مثبت شدن دیدگاه به کمپانی که خیریه انجام میده (تبلیغ مثبت) ۲- فرار مالیاتی ۳- اهداف اخلاقی کمپانی و بشردوستانه (مورد فرعی)
Reza Waffen SS
نمیدونم چرا ولی یاد علی کریمی افتادم
علی جردن
نظرم اینه برای خداحافظی باشکوه برای اولین بار ماکان turbo s تولید بشه با موتور v8 با دکمه های فیزیکی نه لمسی تا خداحافظی با شکوهی با این استوره داشته باشیم.. مثل رانگلر که نهایتا یه v8 گذاشتن درون سینه اش
mr-naftalin-az-roghan-abad-70
دلم برای ۶ سیلندر ماکان تنگ میشه💔
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh