بالگرد بدون سرنشین یاماها معرفی شد. این بالگرد در واقع نسخه‌ای ارتقا یافته از بالگرد فیزر R G2 این شرکت است که از قدرت بیشتر و ظرفیت حمل بار بالاتری سود می‌برد. به این ترتیب بالگرد یا پهپاد جدید یاماها می‌تواند وسیله‌ای مناسب برای حمل هوایی برخی محموله‌ها باشد. یاماها انتظار دارد بالگرد موردبحث علاوه بر کاربری‌های گوناگون نقش مهمی در کاهش هزینه‌های دستمزد و زمان ساخت‌وساز داشته باشد.
به گزارش پدال و به نقل از نیو اطلس، در طول سال‌های گذشته نسخه‌های مختلفی از بالگرد بدون سرنشین یاماها معرفی شده که از جمله آن‌ها می‌توان به نمونه R-Bat اشاره کرد. R-Bat با همکاری شرکت نورثروپ گرومان تولید شده بود. همچنین یک بالگرد مناسب کارهای کشاورزی با نام فیزر R G2 نیز تولید شد. در سال ۲۰۲۰ نیز بالگرد موردبحث در تحویل آزمایشی غذاهای دریایی در خطوط هوایی ژاپن بکار گرفته شد. جدیدترین نسخه از این بالگرد را می‌توان مدلی بازنگری شده از فیزر R G2 دانست. این محصول به‌روز شده نام فیزر R G2 دلیوری مدل را به خود گرفته است. یاماها از روتور اصلی بزرگ‌تر و ارتقا یافته برای محصول خود استفاده کرده است. این روتور طول ۱.۸ متری دارد درحالی‌که نمونه قبلی طول ۱.۵۶ متری داشت.
این روتور نیروی بالا برنده بیشتری را تولید می‌کند و وجود سیستم دوربین و باتری سبک‌تر نیز باعث می‌شوند ظرفیت حمل بار بالگرد بدون سرنشین یاماها به ۵۰ کیلوگرم برسد که نسبت به ظرفیت ۳۵ کیلوگرمی مدل قبلی افزایش محسوسی را نشان می‌دهد. آن‌طور که یاماها می‌گوید، بالگرد جدیدش در ۲۰ سفر می‌تواند یک تن محموله را حمل کند درحالی‌که برای حمل این میزان وسایل در بالگرد قبلی می‌بایست ۲۹ سفر انجام می‌شد. بالگرد بدون سرنشین یاماها را می‌توان در سایت‌های ساخت‌وساز مسکن بکار گرفت که این امر منجر به کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان ساخت خواهد شد. از جمله کاربردهای دیگر این وسیله می‌توان به حمل بار و وسایل در مناطق کوهستانی و صعب‌العبور اشاره کرد. یاماها بالگرد جدید خود را در نمایشگاه پهپادهای کوبه به نمایش خواهد گذاشت.
NAVID۰۰۹۸
مواد فروش سیار دیدید ؟!
من دیدم !
تازه دستگاه کارت‌خوان هم داشت که طرف زنگ میزد میومد دم کارگاه‌ها و کارگرهای معتاد را ساپورت میکرد ، همونجا کارتشم میگرفت میرفت پی زندگیش !!!
حالا دیگه دنیا داره به سمت پُست هوایی کشیده میشه که دیگه طرف میتونه محموله‌هاشو هوایی به مشتری‌ها برسونه !
حق گوی باطل
با این تکنولوژی من میتونم بزنم توکار شغل شریف قاچاق و برای کلی جوون تحصیل کرده اشتغال زایی کنم
phonix
دقیقا شرکت یاماها چیه؟
همه چی میسازه بجز ماشین
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

source

توسط chaarcharkh