مهدیه قاسمی
گروه صنعتی ایران خودرو، فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو را ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت آغاز می کند.
ایران خودرو دراین طرح، محصولات خود را از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی به نشانی sale.iranecar.com ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از امروز، 16 شهریور تا پایان هفته اجرا می کند. 
به گفته سخنگوی وزارت صنعت در سومین مرحله از قرعه کشی یکپارچه در سامانه فروش خودرو، 60 هزار خودرو عرضه می شود که 50 درصد ظرفیت قرعه کشی به طرح جوانی اختصاص یافته است که نسبت به دوره های گذشته شانس ببیشتری را در اختیار شرکت کنندگان این طرح قرار می دهد. 
در دومین مرحله فروش محصولات خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو  و به شیوه قرعه کشی، طرح جوانی جمعیت ویژه مادران نیز اجرا شد. شرایط ثبت‌نام در دومین مرحله تخصیص یکپارچه خودرو، همانند مرحله اول بود و همان محدودیت‌ها اعمال شد.
در سومین عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص، 50 درصد از ظرفیت خودروها به طرح جوانی جمعیت اختصاص یافته است. در شرایط ثبت‌نام این طرح، مادران دارای فرزند دوم و مابعد از تاریخ ابلاغ این طرح می‌توانند در این طرح شرکت کرده و اقدام به خرید خودرو نمایند.
در ۲۴ آبان ۱۴۰۰ و در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت ایران‎‌خودرو امکان ثبت‌نام خودرو برای مادران را فراهم کرد. 
مادران واجد شرایط می‌بایست از طریق سایت ثبت‌نام ایران خودرو برای مادران فرزند دوم به نشانی sale.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام بدون قرعه‌کشی اقدام کنند.
 
طرح جوانی جمعیت.webp
 
در ادامه بخوانید:
در ادامه بخوانید:
دستگیری 7 نفر از عاملان تخریب خودروهای گردشگران باخزر در روز عاشورا
امکان حضور شرکت های ایرانی حوزه حمل و نقل در نمایشگاه پکن
تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد اعلام شد
” target=”_blank” rel=”noopener”>سومین عرضه لاماری آغاز شد
آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو
آغاز طرح جدید پیش فروش و فروش فوری سایپا
ثبت‌نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز آغاز شده است. در این مرحله دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا اقدام به عرضه محصولات خود کرده‌اند. ایران‌خودرو در…
ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده محصولات خود را ویژه متقاضیان عادی، در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ویژه شهریور 1401 اعلام کرد.  در این طرح فروش خودروهای پژو 206 تیپ…
شرکت آرین پارس موتور در نظر دارد از روز امروز چهارشنبه 16 شهریور، مرحله سوم فروش لاماری ایما را با قیمت مصوب یک میلیارد و ۷۹ میلیون تومان آغاز کند….
پیش فروش یکساله دو محصول خانواده دنا و تارا ایران خودرو از امروز تا روز جمعه 18 شهریورماه آغاز شد. متقاضیان می توانند برای شرکت در قرعه کشی این طرح…
ثبت‌نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز آغاز شده است. در این مرحله دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا اقدام به عرضه محصولات خود کرده‌اند. ایران‌خودرو در…
منوچهر منطقی از اجرای سومین مرحله فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در هفته جاری خبر داد. سومین دوره قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص از 16…
از صبح هر چقدر تلاش کردم موفق به ثبت نام نشدم. حروم لقمه ها یه…
سلام ساندو اتومات سفید 95 که 40هزار تا کار کرده باشه 500 می ارزه
سلام ساندرو اتومات سفید 95 40 هزار 500می ارزه
درودبه همه جیلی سواران عزیز من از سال 2014که این ماشین رو صفر از نمایندگی…
سلام. این متن خوبه و یه راهنمایی خیلی خیلی کوچیکه. چرا؟ چون وقتی شما عنوان…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط chaarcharkh