افشین پیروانی به اتهامی که سرمربی نفت مسجد سلیمان زده است پاسخ داد.
افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان و ادامه صدرنشینی را به هواداران عاشق تبریک و به اعضای تیم خسته نباشید می‌گویم. هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند ولی ما پرسپولیس بودیم و بازی بهتری انجام دادیم. سه امتیاز را گرفتیم و صدر جدول را هم حفظ کردیم که این را هم به همه اعضای تیم و همه مسئولان و عوامل باشگاه تبریک می‌گویم.
وی ادامه داد: دو نکته است که ناچار هستم درباره آن صحبت کنم، چون از من اسم هم برده شده است. نکته اول، موضوع زمین است. ما دنبال فوتبال پاک هستیم. ما در ورزشگاه آزادی هیچ وقت برای حریفان خود مشکل زمین ایجاد نکردیم و همواره دنبال بهترین شرایط برای فوتبال سالم بودیم. همکاران من، یعنی مدیران تیم‌های دیگر شاهد هستند که همیشه روز قبل از بازی به تأکید می‌گوییم چمن‌ را کوتاه کنند. هیچ وقت این‌طور نبوده است که زمین بخواهد مشکل داشته باشد و همه شاهد هستند که از روز قبل مسابقه چقدر روی این مسئله حساسیت داریم تا حریفان هم گلایه‌ای نداشته باشند.
پیروانی خاطر نشان کرد: این مسئله هم تهران و شهرستان ندارد. قانون فوتبال یکی است و می‌گوید ناظر بازی باید بیاید و چمن را ارزیابی کند. ناظر آمد، دید و ایراد داشت که دستگاه چمن‌زن را آوردند. بعد هم ارتفاع چمن یک استاندارد تعریف شده‌ای دارد. به حرف من نیست که بزنند یا نزنند. هوا گرم بوده است و فقط این مسئله به ذهن می‌رسد که با توجه به شرایط آب و هوایی خواستند از بلندی چمن به‌عنوان امتیاز استفاده کنند.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات رضا مهاجری سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان که گفته بود او در رختکن داور حاضر شده است، تأکید کرد: موضوع دیگر اینکه نه برای این بازی بلکه به عمرم به یاد ندارم که به رختکن داوران رفته باشم. اول، وسط و آخر بازی هم نداشته است. این که بیاییم فرافکنی کنیم، حاشیه درست کنیم یا اطلاعات غلط به مردم بدهیم که افشین پیروانی به رختکن داوران رفته است، کار درستی نیست.
وی همچنین تصریح کرد: داور اشتباه کرد، ولی دلیل ندارد که من به رختکن داوران بروم. این یک تهمت نارواست. آقای مهاجری دوست من و مربی بزرگی است. تیم خوبی هم درست کرده است، ولی وقتی کسانی برای‌ ایشان خبر و اطلاعات اشتباه بردند بهتر بود به جای اعتماد چشم بسته، حساس می‌شد و صحت یا عدم صحت را پیگیری و بررسی می‌کرد. باز هم تأکید می‌کنم تا به امروز هیچ وقت و تحت هیچ عنوانی به رختکن داوران نرفته‌ام.
پیروانی در پایان افزود: حریف ما خوب بود، ولی ما سرتر بودیم. ما بهتر بازی کردیم و پیروزی حق‌مان بود. ظلمی هم اگر بود به ما شد که هم از روی سکوها و هم داخل زمین صورت گرفت. پیروزی ما را لوث نکنید، در حالی که در نیمه اول مسابقه یک گل سالم و یک پنالتی ما نادیده گرفته شد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به خودروتک میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

source

توسط chaarcharkh