یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسیپیشرانه – براساس تصمیم اتخاذ شده در نشست محمدعلی تیموری و مهدي خطيبي، مديران عامل سایپا و ايران خودرو، با احداث نخستین نمایندگی مشترک میان دو شركت براي ارایه خدمات به خودروهای سواری، نیمه سنگین و سنگین، ادغام شبکه خدمات پس از فروش دو خودروساز بزرگ كشور کلید می‌خورد.
پیشرانه – براساس تصمیم اتخاذ شده در نشست محمدعلی تیموری و مهدي خطيبي، مديران عامل سایپا و ايران خودرو، با احداث نخستین نمایندگی مشترک میان دو شركت براي ارایه خدمات به خودروهای سواری، نیمه سنگین و سنگین، ادغام شبکه خدمات پس از فروش دو خودروساز بزرگ كشور کلید می‌خورد.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» براساس هدف‌گذاري دو خودروساز بزرگ كشور، عمليات احداث نمايندگي مشترك خدمات پس از فروش در مدت يك ماه آينده آغاز و اين برنامه با هدف كاهش هزينه، ايجاد دسترسي بهتر و سريع‌تر براي مشتريان‌ و افزايش بهره‌وري ظرفيت‌ها و امكانات دو خودروساز دنبال خواهد شد.
براساس اين گزارش، در گام بعدي، ايجاد مديريت مشترك در نمايندگي‌هاي دو خودروساز كه داراي مالكیت مشترك هستند در دستور كار قرار خواهد گرفت.
در همين حال، استفاده از ظرفيت نمايندگي هر يك از خودروسازان در شهرهايي كه خودروساز ديگر فاقد نمايندگي است نيز از ديگر برنامه‌هايی است كه در جلسه مشترك ميان مديران عامل دو خودروساز هدف‌گذاري شد.
ازهمین رو به منظور تسريع در اجراي مفاد تفاهم ميان سایپا و ايران‌خودرو، آيين‌نامه‌ها، فرآيندها و دستورالعمل‌هاي مربوط به شبكه خدمات پس از فروش حتي‌الامكان به اشتراك درخواهد آمد تا نحوه پذيرش و خدمت‌دهي به مشتريان با سهولت بيش‌تري صورت گيرد. بر اين اساس، كميته مشتركي متشكل از معاونت‌هاي بازاريابي و فروش و مديران عامل شركت‌هاي خدمات پس از فروش دو خودروساز، طرح پيشنهادي براي رسيدن به اهداف ترسيم شده و نحوه يكسان‌سازي فرآيندها و دستورالعمل‌هاي اجرايي را ارايه خواهند كرد.
ادغام شبكه لجستيك نيز از ديگر محورهاي مذاكره در نشست مديران عامل دو خودروساز بزرگ كشور بود. در اين زمينه نيز كميته مشترك دو شركت نحوه به اشتراك گذاري امكانات و ظرفيت‌هاي حوزه لجستيك در  بخش حمل خودرو را بررسي و طرح پيشنهادي لازم را ارايه خواهد كرد.
 با توجه به توانمندي ايسيكو، اين شركت به عنوان محل اصلي اجراي اين طرح انتخاب شد تا حمل خودرو با هدف كاهش هزينه‌ها به صورت مشترك با سايپا لجستيك برنامه‌ريزي و اجرا شود.
در اين زمينه، شكل‌گيري مديريت و شركتي واحد و تخصصي براي لجستيك دو خودروساز در آينده نزديك هدف‌گذاري شد كه با توجه به آثار قابل توجه در كاهش هزينه‌ها به سرعت به اجرا خواهد رسيد.
ادغام ظرفيت‌هاي موجود در دفاتر سایپا و ايران‌خودرو در خارج از كشور نيز از جمله محورهاي مطرح شده در اين نشست بود. بر اين اساس مقرر شد تا دفاتر دو خودروساز در يكي از كشورهای منطقه به عنوان نخستين محل اجراي اتحاد استراتژيك ايران‌خودرو و سايپا در خارج از مرزها، با مديريت مشترك به فعاليت خود ادامه دهد. اين اقدام نيز تاثير قابل توجهي در هزينه‌هاي مديريت دفاتر خارج از كشور خواهد داشت.
كميته مشترك خريد نيز براي خريد كالا و قطعات دو خودروساز فعاليت خود را با جديت دنبال خواهد كرد تا براساس اقدامات اين كميته، تصميمات براي خريد از شبكه تامين و سازندگان نيز به صورت مشترك و با هدف كاهش هزينه توليد صورت گيرد.
بهينه سازي امكانات موجود در سايت‌هاي توليدي سایپا و ايران خودرو در خارج از كشور نيز از ديگر محورهاي مورد بررسي بود كه در اين زمينه نيز كميته مشتركي، طرح تحقق اهداف تعيين شده را در كوتاه‌ترين زمان ممكن ارايه خواهد كرد.
پست قبلی
قیمت ریسپکت پرایم توسط بهمن موتور اعلام شد
عرضه اقتصادي ترين خودروي اتوماتيك توسط گروه سايپا
حضور گروه سایپا در نمایشگاه شمال كشور
ایساکو برای رسیدن به جایگاه نخست خدمات پس از فروش برنامه ریزی کرده است
با خودروهای وارداتی نیسان به کشور در سال ۱۴۰۱ آشنا شوید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین سایپا
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
قیمت سایپا شاهین چه قدر خواهد بود؟
معرفی تصویری سایپا شاهین
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تنظیم و تعویض لنت‌های عقب کاسه‌ای
گارانتی خودرو و نکاتی بسیار مهم درباره آن!
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تعویض لنت جلو خودرو پراید
تعمیر و نگهداری
تایرهای تابستانی، چهار فصل و زمستانی. تفاوت ها، قابلیت ها و کاربردها
سوپرشارژر و توربوشارژر چه عملکردی داشته و چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟
پیشرانه با تنفس مضاعف
بررسی عواملی که منجر به جوش آوردن پیشرانه می‌شود
وقتی پیشرانه جوشی می‌شود!
۶ اقدام اساسی برای سالم نگه داشتن خودرو
دلایل استارت نخوردن خودرو
تنظیم موتور خودرو چه زمانی لازم است؟
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
قیمت سایپا شاهین چه قدر خواهد بود؟
معرفی تصویری سایپا شاهین
اخبار داخلی
با محوریت احداث نمایندگی مشترک؛

قیمت ریسپکت پرایم توسط بهمن موتور…
فرداموتورز در بزرگترین رویداد…
عرضه اقتصادي ترين خودروي اتوماتيك…
حضور گروه سایپا در نمایشگاه شمال…
مدیرعامل ایساکو:
ایساکو برای رسیدن به جایگاه نخست…
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد
source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh