گلاره عباسی بازیگر محبوب سینما و تلویزیونه و جدیدا با استایلای عجیب غریبش داره کل اینستا رو به خاک و خون میکشونه!
شایانیوز- گلاره عباسی بازیگر خوش چهره و حرفه ای سینما و تلویزیون و این روزا با اکران فیلم "ابلق" در کشور داره با تیپای چشم گیرش کلی طرفدار واسه خودش جمع میکنه. گلاره عباسی اولین بار با نقش آفرینی در سریال "در چشم باد" تونست مهارت های فوق العادشو به نمایش بذاره و نظر بسیاری از اهالی سینما رو به سمت خودش جلب کنه. بعد از این سریال یکی از ماندگارترین نقش های گلاره عباسی با بازی در سریال "شهرزاد" اتفاق افتاد که خیلی زود راه او رو به سمت سلبریتی شدن باز کرد.
گلاره عباسی به تازگی عکسی از خودش منتشر کرد که او رو با یه استایل سفید پوش و خیلی بامزه نشون میده. این بازیگر خیلی کم علاقه داره به اینکه بخواد خیلی آلاگارسون کنه و به خودش برسه. واسه همین هم تو مراسمای اکران هر فیلمی سعی داره چندان تو چشم نباشه. یکی از ویژگی های خیلی خاص در ظاهر گلاره خانوم اینه که همیشه با رنگ موهاش تمام لنز دوربینا رو به سمت خودش میچرخونه. حالا هم با رنگ موی مسی قهوه ایش یه جور خیلی خاصی شده و ظاهر و استایل تقریبا شیک و لاکچریش رو زیباتر نشون میده.
اما از این حرفا که بگذریم گلاره خانوم شاید تو ظاهر چندان اهل آرا ویرا نباشه، ولی عادت داره یه جورایی خودش رو به رخ بقیه هم بکشه. مثلا تو همین استایل یه جورایی با ساعت و لباس همرنگش ژست اومده که اگه ببینیش میگی چطوری ممکنه یه نفر یه همچین سیسی رو با این چنین لباسی بیاد! شومیز گل واگلی خانوم میون اون همه لاکچریای پر و پیمونش عین نخود تو آش شوربا میمونه که کفِ هر چی داغونیِ رو درآورده و با تیپش فقط میتونه تو نگاه اول یه ژذابیتی به چشم مخاطب بیاره و بس!
q
گلاره خانوم جزو اون دسته از بازیگراییه که با وجود اینکه خیلی حرفه ایه تو بازیگری و هر جوری که بخواد میگرده و با هر کسی چنان ژستایی میاد که بعدا راجع بهشون مفصل حرف میزنیم، اما کلی هم طرفدار داره، چون خانوم بی هیچ عمل زیبایی و تزریق عجیب غریبی خیلی نچرال میگرده و اگه بخواد خیلی هم خودش رو بولد کنه تهش با یه میکاپ خفن این کارو میکنه.
از اونجایی که خانوم کلا عادت چندانی هم به پوشیدن لباس های خیلی فیت و اروپایی نداره و در اغلب موارد اگه قرار باشه کسی از تیپ خانوم خانوما حرفی بزنه باید درباره رنگای اَجق وجق و خاصش صحبت کنه. البته این تنها یک روی تیپ زدنای گلاره خانوم به حساب میاد و بعضی اوقات هم هس که تیپ میزنه که حسابی کفت میبره!
w
e
r
گلاره عباسی متولد 29 تیر سال 1362 در شهر تهرانه. او بازیگری رو نزد استاد امین تارخ آموخت و سپس با ایفای نقش در سریال پرمخاطب و جذاب "در چشم باد" تونست پا به عرصه بازیگری بذاره. گلاره عباسی پس از مدت ها نقش آفرینی چند سال پیش با بازی در نقش اکرم سریال "شهرزاد" تونست جایگاه ویژه ای نزد اهالی هنر به دست بیاره. پس از این سریال نیز با بازی در سریال "کیمیا" تونست نقش منفی دیگری رو از خودش به نمایش بذاره و هنرهاش رو دوباره به رخ بقیه بکشه!
ddd
d
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به خودروتک میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

source

توسط chaarcharkh