یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بنابر گزارش‌های تازه فیلم جدیدی از مجموعه فیلم‌های ترسناک Cloverfield در دست توسعه قرار دارد.
جی جی آبرامز (J.J. Abrams) و کمپانی خودش به نام Bad Robot قرار است فیلم جدیدی از فرنچایز کلاورفیلد (Cloverfield) را تولید کند. این فیلم جدید به کارگردانی بابک انوری (Babak Anvari) خواهد بود.
این کارگردان انگلیسی ایرانی بیشتر برای کارگردانی فیلم ترسناک زیر سایه (Under the Shadow) شناخته می‌شود. او سابقه کارگردانی فیلم مهیج زخم‌ها (Wounds) را نیز در کارنامه خودش دارد و اخیرا نیز فیلم جنایی I Came By محصول سرویس آنلاین نتفلیکس را ساخته است.
جز اینکه بابک انوری برای کارگردانی فیلم جدید «کلاورفیلد» انتخاب شده، هیچ اطلاعات دیگری از این پروژه در دست نیست. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این فیلم جدید،‌ دنباله‌ای برای فیلم‌های قبلی خواهد بود یا اینکه اصلا به آن‌ها هیچ ارتباطی ندارد.
این برای اولین بار است که کمپانی پارامونت قبل از شروع تولید فیلم، خبر از ساخت آن می‌دهد. فیلم‌های قبلی مجموعه «کلاورفیلد» ابتدا تحت عناوین دیگری ساخته و فیلمبرداری می‌شدند و در نهایت نیز با انتشار تریلری، مشخص می‌شد که جزو فرنچایز «کلاورفیلد» هستند.
اولین فیلم مجموعه «کلاورفیلد» به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) در سال ۲۰۰۸ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و توانست با بودجه ۲۵ میلیون دلاری به فروش جهانی ۱۷۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.
دومین فیلم نیز تحت عنوان خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد (10 Cloverfield Lane) در سال ۲۰۱۶ میلادی به کارگردانی دن تراختنبرگ (Dan Trachtenberg)‌ اکران شد و توانست تحسین منتقدان را برانگیزد. این فیلم با بودجه ۱۵ میلیون دلاری ساخته شده و به فروش جهانی ۱۱۰ میلیون دلار دست پیدا کرد.
سومین فیلم نیز تحت عنوان پارادوکس کلاورفیلد (The Cloverfield Paradox) به کارگردانی جولیوس اونا (Julius Onah) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شد و در کل نتوانست همانند دو فیلم قبلی، عملکرد خوبی داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد چهارمین فیلم «کلاورفیلد» نیز باید زمان بیشتری را منتظر ماند.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تا اینجا که مجموعه کلاورفیلد حرف نداشته
رمز پیروزی فیلم هاشم بی ربط بودن فیلم ها نسبت به همدیگه است و به جای دنباله سازی هر کارگردان راه خودش رو رفته برای همین موفق بوده
فیلم اولی واقعا به طرز شگفت انگیزی عالی بود. مخصوصا فیلمبرداریش با یه دوربین دستی. فیلم دوم هم خوب و قابل قبول بود ولی فیلم سوم واقعا بد بود. ولی به هم ربط دارن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved
source
ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh