ولوو تراکس از یک تکنولوژی و نوآوری جدید رونمایی کرد. این شرکت به دنبال توسعه و تولید کامیون‌های الکتریکی بوده و یک اکسل الکتریکی جدید را معرفی کرده است. این اکسل متمایز در نمایشگاه حمل‌ونقل هانوفر آلمان به نمایش درمی‌آید. اکسل الکتریکی ولوو تراکس باعث ادغام شدن پیشرانه‌های الکتریکی و گیربکس در اکسل عقب می‌شود. به این ترتیب شرکت موردبحث می‌تواند باتری‌های بیشتری را در محصولات خود جای‌ داده و شعاع حرکتی کامیون‌هایش را افزایش دهد تا به این ترتیب پیمایش مسافت‌های بیشتر امکان‌پذیر شود.
به گزارش پدال و به نقل از carscoops، ولوو تولید تجاری کامیون‌های مجهز به این اکسل جدید را ظرف چند سال آینده شروع خواهد کرد و همچنین از این ویژگی در محصولات سلول سوختی الکتریکی نیز عرضه خواهد کرد. این محصولات قرار است نیمه دوم دهه جاری میلادی تولید شوند. ولوو تراکس می‌گوید اکسل الکتریکی جدیدش فضای اضافی را برای نصب قطعات بیشتر در کامیون‌های هیدروژنی فراهم می‌کند. نایب‌رئیس بخش مدیریت تولید جهانی ولوو تراکس می‌گوید:
اکسل الکتریکی جدید را می‌توان یک ویژگی ساختارشکن برای کامیون های الکتریکی دانست. این نوآوری نشانه‌ای واضح از تقاضای بالا برای شارژرهای سریع کامیون‌های سنگین در آینده نزدیک و همچنین تقاضا برای پیمایش مسافت‌های بالاتر است.
این مدیر می‌افزاید:
ما به توسعه کامیون‌های الکتریکی با باتری‌های منعطف خود ادامه خواهیم داد. این محصولات در حال حاضر می‌توانند بخش اعظمی از نیازهای حمل‌ونقل را پوشش دهند. در چند سال آینده ما این اکسل الکتریکی جدید را برای مشتریانی که خواهان شعاع حرکتی بیشتر هستند ارائه خواهیم کرد.
ولوو تراکس در حال توسعه پیشرانه‌های الکتریکی، سلول سوختی الکتریکی و درون است که می‌توانند از سوخت‌های تجدید پذیر همچون بیوگاز، HVO و هیدروژن سبز به عنوان بخشی از برنامه‌های دست‌یابی به آلایندگی صفر استفاده کنند. مدیر ولوو تراکس در خاتمه بیان می‌دارد:
راه‌حل‌های فنی متفاوت برای مقابله با تغییرات آب و هوایی نیاز است زیرا دسترسی به زیرساخت‌های انرژی و سوخت بین کشورهای مختلف یکسان نیست.
۹۱۱
بهترین کامیون بدون دماغ دنیا
۹۱۱
البته اکتروس هم خوبه. اکتروس sکلاس دنیای کامیون هست ولی اینs90 دنیای کامیون هست.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

source

توسط chaarcharkh