یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
بر اساس آخرین اخبار در خصوص واردات خودرو به نظر می‌رسد که لیست شرکت‌های واجد شرایط برای واردات خودرو تا اواخر مهرماه منتشر می‌شود.
پیرو موضوع واردات خودرو سخنگوی وزارت صمت عنوان کرد شرکت های متقاضی واردات، یک ماه فرصت دارند که مدارک خود را جهت تشخیص صلاحیت به وزارت صمت تحویل دهند. او در ادامه افزود که طی سه هفته گذشته با حضور شرکت‌های متقاضی برای واردات خودرو جلسات زیادی برای بررسی مدارک برگزار شد و در نهایت تا الان تنها دو شرکت مراحل قانونی را جهت واردات تکمیل و موفق به کسب الزامات قانونی شدند.
امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت گفت : در نهایت تا پایان مهرماه لیست و اسامی شرکت‌های واجد شرایط واردات خودرو اعلام و رسانه‌ای خواهد شد.
قالیباف همچنین در خصوص بندها و الزامات قانونی واردات خودرو عنوان کرد که وزارت صمت با دقت الزامات قانونی را از شرکت‌ها مطالبه خواهد کرد و توانمندترین شرکت‌های کشور که تضمین دهند خدمات پس از فروش و انتقال فناوری را ارائه دهند برای واردات خودرو مجوز خواهند گرفت.
سخنگوی وزارت صمت گفت: شرکت‌های نیز برای حضور و سرمایه‌گذاری در زمینه تجهیز و نوسازی بخش حمل‌ونقل عمومی اعلام آمادگی کرده‌اند و برای محقق شدن این امر در حال مذاکره و اخذ مجوز هستند.
به گزارش تحریریه خودروبانک پس ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو و مشخص شدن الزامات قانونی آن، در حال حاضر همه نگاه‌ها به سوی وزارت صمت است تا این موضوع پس از ماه‌ها تاخیر اجرایی شود. البته روند کند اجرایی شدن واردات خودرو این موضوع را به امری فرسایشی تبدیل کرده است.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceبازیکن پرسپولیسی به لیست سیاه رفت!
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source
شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh