مهدیه قاسمی
جلسه بازگشایی پیشنهادهای متقاضیان برای خرید 1040 خودرو خارجی سازمان اموال تملیکی، ساعت ۱۴ امروز، ۱۶ مهرماه با حضور نمایندگان دستگاه‌های قضایی، نظارتی و مسئولان اجرایی مربوطه برگزار شد.
تعداد افراد نهایی شرکت کننده در این مزایده، 12 هزار و 71 نفر بود و متقاضیان و برندگان نهایی می‌توانند تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به این مزایده را از طریق سامانه ستاد الکترونیک دولت (ستاد) به نشانی https://setadiran.ir/ دریافت کنند.
یکی از موضوعات قابل توجه در این مزایده آن بود که یک شخص حقیقی برای 281 خودرو درخواست ارائه کرده است و یک شخص حقوقی نیز برای 258 خودرو درخواست مطرح کرده است.
تعداد ۹۶۵ دستگاه خودرو به ارزش ۲۸۱۳ میلیارد تومان به فروش رفت و متوسط رشد قیمت های پیشنهادی ۸۵ درصد بوده است. متقاضیان خرید که در این مزایده شرکت کرده و ضمانت نامه بانکی گذاشته‌اند، طبق شرایط و ضوابط مزایده بایستی اصل ضمانت‌نامه‌های خود را حداکثر تا ساعت ۹ صبح امروز شنبه به ادارات کل اجرایی استان‌ها تحویل می‌دادند.۹۶۵ خودرو به ارزش ۲۸۱۳ میلیارد تومان به فروش رفت که متوسط رشد قیمت های پیشنهادی ۸۵ درصد بوده است.
ارزش پایه کارشناسی ۱۰۴۰ خودرو سواری خارجی که شامل لکسوس، پورشه، کیا، بی ام و، بنز، هیوندا، تویوتا، ولوو و پورشه می‌شود، بیش از ۲۰۳۷ میلیارد تومان قیمت گذاری شد.
طبق آخرین آماری که از سوی مسئولان ارائه شده بود، حدود ۲۰ هزار ثبت نام جدید در سامانه تدارکات الکترونیک دولت وجود داشته است. همچنین ارزش پایه کارشناسی هزار و ۴۰ خودرو سواری خارجی بیش از ۲ هزار و ۳۷ میلیارد تومان قیمت گذاری شده که با توجه به پیشنهادهای ارائه شده این رقم افزایش خواهد یافت.
این مزایده از روز 7 مهرماه آغاز شد و شرکت کنندگان در مزایده باید جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسنادرسمی در سراسر کشور مراجعه می‌کردند.این تعداد خودرو از میان بیش از ۲۲۴۹ خودروی وارداتی که سال‌هاست بلاتکلیف در انبارهای گمرک در شهرهای مختلف خاک می خورند، ۱۰۶۲ انتخاب شده بودند.
بـرگزاری مزایـده صرفاً از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت بود و ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز از ایـن طـریق انـجام می شد. البته ثبت پشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه (۱۲ مهرماه) امکان پذیر بود.
طرح فروش کامیون ده چرخ 2631 آمیکو با استاندارد یورو 5 پلاس با موعد تحویل 30 روزه آغاز شد. شرکت ارس خودرو دیزل بزرگترین شرکت تولیدی گروه آمیکو ، طی…
امروز صبح، فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق العاده و پیش فروش سی و هشتمین فروش محصولات ایران خودرو آغاز شد. شرکت ایران خودرو مراسم قرعه کشی محصولات خود از ساعت…
شرکت آرین پارس موتور، طی دو بخشنامه از طرح جدید فروش خودرو لاماری با قیمت قطعی برای متقاضیان عادی و مشمولان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان…
تمدید مهلت ثبت نام در طرح جدید فروش محصولات ایران خودرو    مهلت قرعه کشی در طرح جدید فروش محصولات ایران خودرو به مدت دو روز تمدید شود.   طبق اعلام…
خودروسازی کرمان موتور، طی بخشنامه ای طرح فروش محصولات خود را با شرایط نقد و اقساط منتشر کرده است. در جدیدترین طرح فروش این شرکت، 6 محصول به صورت نقدی…
شرکت ایران خودرو طرح پیش فروش عادی محصولات خود را از فردا سه شنبه، 12 مهرماه 1401 آغاز خواهد کرد. طرح پیش فروش عادی برخی محصولات ایران خودرو شامل تارا…
شرکت کجاست آدرسش.کشنده قیمت نزدید
با سلام و خاک بر سر ایران خودرو درسال ۱۳۹۹ برنده یک رانا پلاس شدم…
پلاس منظور پلاستیکیه. نه اون +
سلام ودرود ،بنده برای بار دهم ثبت نام کردم و همسرم هم برای بار چهاردهم…
با سلام ودرود ،بنده برای بار دهم ثبت نام کردم و همسرم هم ۱۴ بار…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط chaarcharkh