یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سید رضا فاطمی‌امین صبح امروز شنبه ۱۶ مهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: آیین‌نامه واردات خودرو در دولت مصوب شده و شرایطی برای واردات پیش بینی شده و نزدیک به ۳۰۰ کسب و کار برای انجام واردات درخواست داده‌اند.
به گزارش خودروتک ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت اضافه کرد: برخی از واحدها شرایط واردات خودرو را ندارند و تا یک تا دو هفته آینده کسانی که واجدالشرایط هستند مشخص می شوند.
فاطمی‌امین با اشاره به اینکه تامین مواد اولیه صنعت یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه شود، بیان کرد: خوشبختانه در صنعت فولاد توانستیم به ثبات برسیم و در حال حاضر تقریبا هیچ واحد فولادی نیست که گلایه‌ای در خصوص مواد اولیه داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه در راستای تامین مواد اولیه در حوزه پتروشیمی از اوایل اردیبهشت امسال اقدامات خود را آغاز کردیم، بیان کرد: مکاتبات لازم با وزارت نفت انجام شده و در ۶ ماه نخست، کارخانه یاس پلاست شمال که از مواد اولیه پتروشیمی استفاده می‌کند به میزان کل سال قبل تولید داشته است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان از واحدهای تولیدی و صنعتی که در این شرایط، روند تولید را حفظ کرده و یا موجب ارتقای تولید شدند قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا، بازدید از شهرک صنعتی بندرگز، شهرک صنعتی سرخنکلاته گرگان، شهرک صنعتی علی‌آبادکتول، بازدید از معدن ذغال‌سنگ رامیان، شهرک صنعتی کلاله و گنبدکاووس از  جمله برنامه‌های سفر یک روزه فاطمی‌امینی به گلستان است.
همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه‌های سفر خود به گلستان با استاندار گلستان و مدیران استانی نشست خواهد داشت‌.
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh