شورلت به‌تازگی نسل جدید کراس‌اوور ترکس را معرفی کرده است. قیمت این خودرو از ۲۱,۴۹۵ دلار آغاز می‌شود که تنها ۶۰۵ دلار از تریل‌بلیزر کمتر است. این موضوع باعث شده سؤالاتی در مورد همپوشانی این دو کراس‌اوور با یکدیگر مطرح شود اما شورلت کاملاً معتقد است که بین این خودرو به‌اندازهٔ کافی فاصله وجود دارد. به گفتهٔ مقامات ابن شرکت، سگمنت کراس‌اوورهای کامپکت عملاً به دو بخش تقسیم شده است زیرا برخی مدل‌ها روی ارزش تمرکز دارند درحالی‌که برخی دیگر جادارتر اما گران‌تر و مجهزتر هستند.

همچنین انتظار می‌رود بخش کراس‌اوورهای کامپکت طی پنج سال آینده ۳۲ درصد رشد کند و بنابراین شورلت معتقد است که در این بازار فضای کافی برای دو خودروی مختلف وجود خواهد داشت. علاوه بر این، مقامات این شرکت آمریکایی اشاره کرده‌اند که حذف فورد اکواسپرت از بازار آمریکا به افزایش فروش ترکس کمک خواهد کرد. در همین حال، هرچند ۶۰۵ دلار اصلاً اختلاف زیادی نیست اما خریداران به‌ندرت نسخهٔ پایهٔ این خودروها را انتخاب می‌کنند و به همین دلیل، شورلت انتظار دارد که به‌طور میانگین اختلاف قیمت ۵ هزار دلاری بین ترکس و تریل‌بلیزر وجود داشته باشد.

این ادعا را می‌توان درست دانست زیرا به گفتهٔ شورلت، بیش از ۷۰ درصد خریداران تریل‌بلیزر پیشرانهٔ قوی‌تر ۱.۳ لیتری را انتخاب می‌کنند و بیش از ۴۰ درصد آن‌ها نیز سامانهٔ چهارچرخ محرک را سفارش می‌دهند. با توجه به این موضوع، سازندهٔ آمریکایی معتقد است که عرضهٔ ترکس موجب کاهش فروش تریل‌بلیزر نخواهد شد. شورلت همچنین خاطرنشان کرده است که این کراس‌اوورها دو گروه بسیار متفاوت از خریداران را هدف قرار داده‌اند. انتظار می‌رود خریداران ترکس ترکیبی از خودرو اولی‌ها و والدینی باشد که فرزندانشان بزرگ شده و مستقل شده‌اند درحالی‌که تریل‌بلیزر برای خانواده‌های جوان جذاب خواهد بود.
علاوه بر این، ترکس صرفاً به‌صورت محرک جلو عرضه می‌شود درحالی‌که برای تریل‌بلیزر سامانه چهارچرخ محرک هم قابل انتخاب است؛ و درنهایت، ترکس به دروازهٔ ورود به برند شورلت تبدیل خواهد شد زیرا این ارزان‌ترین محصول شرکت آمریکایی خواهد بود.
A.A.S
من طراحی ترکس رو بیشتر دوست دارم
PURIYA
سبزه اباهتش بیشتره
فرامرز
با ۲۰ هزارتا اونا چی سوار میشن ما چی سوار میشیم 🤦‍♂️🤦‍♂️
محمد
mvm x22 proباقیمت ۶۵۰ میلیون
M5
اصلا مگه با ۲۰ هزارتا بما چیزی میدن که سوار شیم ؟؟
ali(chevynova)
آفرین شورولت
طرح خوب و قیمت عالی
Habib
من ترکس رو بیشتر می پسندم.
Afg
چقدر هوشمندانه …
پدرام
تریل بلیزر بچه کامارویی برا خودش جلوش خیلی شبیه کامارو هست
Mostafa
یاریس کراس از ۲۶ هزار تا شروع میشه که آمریکا هم نیست فکر کنم
Chr از ۲۴ هزار دلار که کوچیک تر از این ماشین ها هستش
هیوندای کنا از ۲۱ هزار دلار شروع میشه که اونم کوچیک تر هستش
هیوندای توسان مزدا cx5 هوندا hrv رقبای این خودرو هستن که همه شون از ۲۵ هزار دلار شروع میشن
از نظر قیمتی تو کلاس خودشون رقیب ندارن
پدرام
بله قیمتش خیلی خوبه
Kamy
شوی از نظر ارزش خرید و قیمت مناسب رودست نداره عاشق ساخته هاشم .. طراحی عالی قیمت مناسب کیفیت مناسب و شخصیت خاص چیزایی که کمتر خودرو سازی داره
قاطر فروش
خیلی رو کیفیت شورلت مانور نده
viper2
جناب اینا که همش میگن کیفیت نداره اینا کشکه ‌ . من خودم با تاهو ۲۰۱۲ رانندگی کردم . تاهو ۱۷ هم سوار شدم همچنین چارجر ۱۴ . (البته با این دو تا رانندگی نکردم) واقعا خیلی با کیفیت بود مخصوصا تاهو ۲۰۱۷ . . عجیبه مردمی تو ایران سوار پراید و پژو و سمند از کیفیت جنرال موتورز کورپریشن ایراد میگیرند .
ehsan.fa
شورلت از نظر دوام تاریخچه خوبی نداره امیدوارم بهتر بشه
شاعر
مگه میشه شوی رو دوس نداشت؟
کامارو
کوروت
تاهو
سابربن
سیلورادو
بلیزر
ایمپالا
نوا
کاپریس
و …
اگه نبود دنیای خودرو چیزای باارزشی رو کم داشت
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

source

توسط chaarcharkh