یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران با منتشر کردن پیامی کنایه آمیز در صفحه شخصی اش به موضوع گرانی بنزین در آلمان طعنه زده است.
سردار آزمون بازیکن مطرح فوتبال ایران و تیم بایرن لورکوزن اصلیتی ایرانی دارد. سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان نیز است که به گفته پزشکان به دلیل مصدومیت از جام جهانی قطر دور مانده است. سردار آزمون ازدواج کرده است و این خبر را درسانه ملی کشور ایران منتشر کرده. در پی حواشی اخیر کشور و تجمعات مردم معترض در شهر برلین آلمان و صحبت های صدا و سیمای کشورمان سردار آزمون با انتشار این استوری در فضای مجازی بازهم حاشیه ساز شد.
سردار آزمون
نام:سردار
نام خانوادگی:آزمون
تاریخ تولد :11 دی 1373
محل تولد :گنبد کاووس
قد :1٫85 متر
رشته ورزشی :فوتبال
پُست :مهاجم
زندگی شخصی سردار آزمون
سردار آزمون در 11 دی ماه 1373 در گنبدکاووس واقع در استان گلستان به دنیا آمد. او یک ترکمن اصیل است که به این اصالت افتخار می کند. پدرش خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است که در حال حاضر به مربی گری والیبال مشغول است. مادرش خانه دار است و تنها یک خواهر به نام سولماز دارد.
ماجرای نامگذاری سردار آزمون
پدر و مادر سردار، ابتدا می خواستند نام او را پژمان بگذارند. اما پدربزرگ او مانع شد. چون عقیده داشته است نام پژمان که معنی آن پژمرده است، نمی تواند مناسب باشد، به همین دلیل منصرف شدند و نامش را سردار به معنی سربلند گذاشتند.
سردار آزمون
داستان زندگی سردار آزمون
یکی از بزرگ ترین شانس های سردار در زندگی، داشتن پدری ورزشکار و نمونه بوده که دو بار موفق به دریافت عنوان بهترین بازیکن آسیا شده است و سال هاست مربی با سابقه والیبال است. پدرش از دوران کودکی سردار را مورد تمرین های ورزشی فراوانی قرار داده تا در شرایط آمادگی قرار بگیرد.
سردار آزمون، به تبعیت از پدرش ابتدا ورزش را با والیبال شروع کرد و در این رشته مهارت خوبی داشت، ولی یکی از مربیان فوتبال از او دعوت کرد تا در تیم جدیدی که در شهرشان دایر شده بود، حضور پیدا کند. پدر و مادر سردار از این دعوت استقبال کردند و این گونه بود که وارد عرصه ی فوتبال شد.
مذهب سردار آزمون
وی فرزند خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است. آزمون از ترکمن های ایران و سنی مذهب می باشد.
سردار آزمون
علاقه به اسب سردار آزمون
سوارکاری یکی از مهمترین علایق من در زندگی است، در حال حاضر سه تا اسب بنام های ژیوانا، سریک و راتیکا دارم که در مسابقات کورس گنبد شرکت می کنند.
علایق و سلایق سردار آزمون
غذا:چکدرمه، یک غذای ترکمنی است که برنج و گوشت دارد
فوتبال:پیراهن رئال مادرید را به تن کنم
الگوی خارجی سردار آزمون:زلاتان ابراهیم وویچ
الگوی داخلی سردار آزمون:علی دایی
سردار آزمون
ورزش حرفه ای سردار آزمون
سردار آزمون در مهر 1391 از باشگاه سپاهان اصفهان به روبین کازان روسیه پیوست. او اولین گل خود در تیم بزرگسالان روبین کازان را در دیدار برگشت لیگ اروپا برابر تیم مولده به ثمر رساند. سردار آزمون همچنین در مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا در بازی با لبنان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و دو گل به ثمر رساند.
وی در مسابقات فوتبال جام دوستی روسیه 2012 در ترکیب تیم ملی جوانان با به ثمر رساندن 7 گل در 6 بازی، به مقام آقای گلی این تورنمنت دست یافت. آزمون که یکی از امیدهای ایران برای بازی های جام جهانی 2014 برزیل بود، نتوانست در لیست نهایی کارلوس کی روش حضور یابد و از حضور در جام جهانی 2014 بازماند.
هدشات آزمون در جام جهانی 2018
او در جام ملت های آسیا 2015 در میان ملی پوشان ایران حضور داشت و موفق شد 2 گل به ثمر برساند و یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی به شمار می آمد. وی در اسفند 1393 به صورت قرضی به روستوف پیوست.
در 22 خرداد 1396 تیم ملی فوتبال ایران با گل سردار آزمون در مقابل ازبکستان بعد از برزیل و روسیه به عنوان سومین تیم جهان به جام جهانی 2018 روسیه پیوست.
همچنین آزمون در تیم روستوف موفق به گلزنی در برابر دو تیم بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شده است.
سردار آزمون
افتخاران سردار آزمون در لیگ ایران
کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران در سالهای 91-1390 به همراه تیم سپاهان اصفهان
افتخارات سردار آزمون در روسیه
کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال روسیه برگزار شده در سالهای 16–2015 به همراه تیم روستوف
سردار آزمون
افتخارات فردی سردار آزمون مهاجم تیم ملی
کسب عنوان بهترین گلزن قهرمانی جوانان زیر 19 سال در بازیهای آسیا در سال 2012
به دست آوردن مقام بهترین گلزن جام صلح و دوستی در سال2012
تیم منتخب فصل در لیگ برتر فوتبال روسیه در سالهای 15–2014, 16–2015
کسب عنوان بازیکن ماه در لیگ برتر فوتبال روسیه در تاریخ می 2016
دستیابی به عنوان بهترین بازیکن فصل در روستوف در سالهای 16–2015
تا حال کسی نگفته که مدل موهایت شبیه کارتون فوتبالیست هاست؟
قبلا گفته اند، حالا هم شما می گویید. حتما شبیه هستم دیگر.
مدل موهایت طرفدار دارد؟
فکر می کنم بله.
سردار آزمون
از کجا می دانی؟
چون در فضای مجازی عکس هایی که برایم می گذارند می بینم و حواسم هست که خیلی ها موهایشان را مثل من درست کرده اند.
حتما به همین خاطر است که در کازان برای تبلیغات از تو دعوت کرده اند؟
قرار بود برای تبلیغات یک تولیدی لباس از بازیکنان کازان یکی را انتخاب کنند، دیدند موهای من لخت است و قد و هیکلم هم مناسب، مرا انتخاب کردند و الان مدتی است که در تبلیغات این تولیدی حاضر می شوم. حتی عکس مرا روی بیلبوردهای کازان نصب کرده اند تا مشتری جذب کنند.
غذای ایرانی می خوری؟
آره ولی ما بیشتر در باشگاه هستیم و غذاهای ما مثل غذاهای ایرانی است، مثلا ماکارونی، برنج و ماهی.
اگر نباشند خودت می توانی غذا درست کنی؟
نه زیاد، فقط در حد تخم مرغ!
غذای مورد علاقه ات؟
چکدرمه.
سردار آزمون
چی هست؟
یک غذای ترکمنی است. برنج با گوشت که غذای خوشمزه ای از آب درمی آید. مادرم فوق العاده درست می کند و غذاهای او را با دنیا عوض نمی کنم.
در روسیه از چه چیزی خوشت آمده؟ مثلا جای خاصی یا رفتار و اخلاق متفاوتی؟
چیز خاصی مد نظرم نیست. فقط از فوتبالش خوشم می آید. هوایش سرد است و آدم هایش همینطور. طول می کشد که گرم بگیرند چون مثل ما ایرانی ها خونگرم نیستند اما من برای فوتبال به روسیه آمده ام و به نظرم لیگ این کشور می تواند نقش موثری در پیشرفتم داشته باشد.
در این مدت که در روسیه بازی می کنی از تیم های ایرانی هم پیشنهادی به دستت رسیده است؟
از تیم های ایرانی نه.
پس اگر پیشنهاد نجومی دریافت می کردی به لیگ های عربی می آمدی؟
می گویم که باید فکر کنم و به جمع بندی برسم.
کلا دوست داری در کدام باشگاه اروپایی بازی کنی؟
رئال مادرید.
پرسپولیسی نیستی؟
من هنوز هم عاشق سپاهان هستم. درست است که آنها در حقم بدی کردند اما قلبم با سپاهان است و هنوز این تیم را از صمیم قلب دوست دارم.
فکر می کنی کی به لیگ ایران برگردی؟ در چه سن و سالی؟
هیچ وقت به لیگ ایران برنمی گردم!
سردار آزمون
چرا؟
چون در لیگ های خارجی راحتم. آنجا حاشیه ندارد و می توانم فوتبالم را بازی کنم.
شرط عجیب خانواده عروس برای ازدواج آزمون
سردارآزمون بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپا در پاسخ سؤال محمد حسین میثاقی گزارشگرفوتبال (کی ازدواج می کنی) درباره ازدواجش چنین گفت:
ان شاا… به زودی بعد از جام جهانی، الان فکر می کنم خواستگارین بابا اینا، گفتند داریم میریم خواستگاری گفتم بابا خواستگاری می خواد چکار اما از اردو برگشتم خواستگاری هم میرم.
حل شده است قضیه اما به زور دادن اونم تک دختر منم تک پسر رفتیم اونجا گفتن نمیدیم گفتم آقا جعفر این کار رو نکن!
شوخی می کنم خدا رو شکر هم از طرف خانواده آناهیتا خانم به من کمک کردند تو فوتبالم و هم خانواده خودم دستشون درد نکنه، جواب مثبتم انشاالله بعد از اردو به من بدن، چون هر دفعه که میگم، میگن باید گل بزنی تو تیم ملی! نمی دونن جزو سه نفر برتر تاریخ ایرانم!
چرا سردار آزمون والیبالیست نشد
سردار آزمون درباره این سوال مهران مدیری گفت:پدر من مربی والیبال بود اما هیچوقت دوست نداشت که من والیبالیست بشوم چون معتقد بود که در والیبال دیده نمیشوی و من هیچوقت دنبال این حرفه نرفتم.
سردار آزمون
استوری سردار آزمون پس از مصاحبه جدیدش با میثاقی
سردار آزمون ملی پوش فوتبال کشورمان این روزها در صدر اخبار قرار دارد. بعد از حواشی فراوانی که در مورد ازدواج سردار آزمون در فضای مجازی ایجاد شد، بازیکن تیم بایرلورکوزن واکنش نشان داد و با قرار دادن استوری در صفحه اینستاگرامش که در ادامه این بخش از نمناک می بینید، بر صحت خبر ازدواجش قوت بخشید و خط بطلانی بر روی تمامی اخبار کذب منتشر شده کشید.
شوخی سردار آزمون با رانندگی نامزدش!
سردار آزمون سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران استوری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، در این استوری او در حال رانندگی است و پشت سر خودرویی متوقف شده،سردار آزمون با اشاره به این خودرو راننده آن را بدترین راننده ی دنیا و عامل ترافیک شهر تهران نامید، اینطور که پیداست آنی خانم راننده خودرو همان آناهیتا نامزد سردار آزمون است که اخیرا در موردش با محمد حسین میثاقی صحبت کرده است.
پایان تصویربرداری مستند سریک با تولد سردار آزمون
مستند سریک اسب سردار آزمون به کارگردانی بهاره افشاری به پایان رسید و عوامل این فیلم سردار آزمون را غافلگیر کردند . دست اندرکاران ساخت مستند سریک با برپایی جشن تولدی برای سردار آزمون او را حسابی غافلگیر کردند.
در پایان تصویربرداری مستند سریک، عوامل فیلم با برپایی جشن تولد 23 سالگی سردار آزمون او را غافلگیر کردند.
در این برنامه که در کافه جواد رضویان برگزار شد، علاوه بر این بازیگر، حامد همایون و محسن رجب پور تهیه کننده موسیقی نیز حضور داشتند.
تدوین «سریک» توسط امیر حسین سیاح ادامه دارد.
گفتنی است؛ این مستند که تصاویر پایانی اش در پاریس و گنبد مقابل دوربین رفت، به اسب سردار آزمون می پردازد و به موازات آن بخش هایی از زندگی این فوتبالیست ملی پوش هم به تصویر کشیده شده است.
این فیلم به کارگردانی بهاره افشاری درباره سریک، اسب سردار آزمون است که تصویربرداری اش در زادگاه این بازیکن مطرح تیم ملی فوتبال ایران به پایان رسید.
تدوین این فیلم که همزمان با تصویربرداری آغاز شده بود، توسط مهدیار سزاوار ادامه دارد.
سریک اسبی از نژاد خالص است؛ از نژاد «تروبرد» که مختص کورس هستند و بیشتر به خاطر استفاده از آن در مسابقات سوارکاری شناخته شده است. تروبرد نژادی خونگرم است که به جسارت، سرعت و چابکی مشهور است.
سریک در حال حاضر به عنوان یکی از پرافتخارترین اسب های ایرانی محسوب می شود و در این مستند به بخش هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش نیز پرداخته می شود.
عوامل مستند سریک عبارتند از :طراح ، تهیه کننده و کارگردان :بهاره افشاری، مجری طرح و مدیر تولید:حسن هندی، نویسنده و مشاور کارگردان:علی شمس، مدیران فیلمبرداری:مسعود مسجدی، ایمان سرمستی، فیلمبرداران:محسن نجفی، علی قلندریان، سینا کاظمی، مجتبی اعظم پور، داوود بازرگانی، منوچهر حمیدپور، صدابرداران:میثم یاردیلو، احسان نوبخت، صداگذار:محمود موسوی نژاد، عکاسان:میلاد پیامی، حسن هندی، سمیرا بختیاری، گریم:مهیاد میمی، دستیار تهیه:محسن هندی، دستیار فیلمبردار:فرزاد سرمستی، تدوین:مهدیار سزاوار.
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source
تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh