مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان این‌که ارایه خدمات به خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان افتخاری بزرگ است، گفت: به طور حتم هیچ خدمتی نمی‌تواند گوشه‌ای از مرارت‌ها و کاستی‌های ناشی از نبود پدر و یا نداشتن سلامتی را برای شما جبران کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- مهدی خطیبی در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ایران‌خودرو، با بیان این‌که در مدت حضورم در ایران‌خودرو به عنوان خادم مردم و نظام جمهوری اسلامی و براساس اعتقادات قلبی و ذهنی ام، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان را تکریم کرده ام، گفت: تمام تلاش و همت خود را برای ارایه خدمات مطلوب تر به این عزیزان به کار خواهم بست، شهدا چشم و چراغ مسیر توسعه و بالندگی صنعت خودرو هستند. 
وی با اشاره به تصویب ساختار جدید در سازمان برای رسیدگی امور مربوط به فرزندان شاهد ،جانباز و ایثارگر، گفت: از توان و ظرفیت مدیریتی این افراد نیز در سطوح مختلف سازمانی استفاده خواهیم کرد. 
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با اشاره به فضاسازی‌های اخیر برخی رسانه‌های معلوم الحال برای تخریب صنعت خودرو گفت: این مجموعه فصل جدیدی از پیشرفت و تحول را آغاز کرده و تاکنون نیز توانسته‌ایم بدون توجه به شارلاتانیسم رسانه‌ای و تبلیغات منفی اخیر، با حمایت و همکاری تمامی کارکنان مجموعه مسیر توسعه و تولید را به خوبی بپیماییم و این مسیر را ادامه خواهیم داد.
وی با بیان این‌که هر گاه هجمه و حملات به ایران‌خودرو بیش‌تر شد مطمئن باشید عملکرد یکایک شما مثبت بوده است، تصریح کرد: باج‌گیری برخی رسانه‌نماها از ایران خودرو و صنایع دیگر با حضور نیروهای متعهد، متخصص و ایثارگر بی‌حاصل ماند و با اتحاد به کار خود ادامه خواهیم داد و از اهداف خود کوتاه نخواهیم آمد.
خطیبی با تاکید بر این‌که الطاف الهی شامل حال گروه صنعتی ایران خودرو شده و در حوزه های مختلف کمی و کیفی در سایه تلاش همه مدیران و کارکنان دستاوردهای مطلوبی کسب کرده‌ایم، گفت: در حال حاضر شاهد تولید کامل محصول، کاهش تعهدات معوق، افزایش تحویل به مشتریان و توسعه محصولات جدید ری‌را و محصول پروژه TF۲۱ هستیم.
گفتنی است، در این مراسم که در موزه ایران خودرو برگزار شد، مشاور امور ایثارگران و خانواده شهدا و جانبازان وزیر صمت و مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو نیز حضور داشتند.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

  • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
  • ‘);

    });

    source

    توسط chaarcharkh