یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دنیای متفاوت تکنولوژی
شیائومی از یک گوشی مفهومی جدید رونمایی کرد که دارای لنزهای قابل تعویض شرکت لایکا است. شیائومی پیش از این از گوشی 12S اولترا رونمایی کرده بود که سنسور دوربین یک اینچی آن با همکاری لایکا توسعه داده شده بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوشی مفهومی شیائومی نسخه استاندار 12S اولترا […]
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
شیائومی از یک گوشی مفهومی جدید رونمایی کرد که دارای لنزهای قابل تعویض شرکت لایکا است. شیائومی پیش از این از گوشی 12S اولترا رونمایی کرده بود که سنسور دوربین یک اینچی آن با همکاری لایکا توسعه داده شده بود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوشی مفهومی شیائومی نسخه استاندار 12S اولترا محسوب میشود که یک تغییر بزرگ بهمراه خود دارد.
در وسط این گوشی یک دوربین یک اینچی ۵۰.۳ مگاپیکسلی قرار داده شده که می تواند با لنزهای تعویضی لایکا M مورد استفاده قرار بگیرد. این سنسور از نوع سونی ۹۸۹ است و در مرکز ماژول قرار دارد. روی لنز از یاقوت کبود پوشیده شده است و می تواند آن را از عوامل بیرونی محافظت کند در حالیکه در کیفیت عکس تاثیر منفی خواهد داشت.
با توجه به محل قرارگیری این دوربین، تغییراتی در چینش دیگر دوربین ها ایجاد شد. دوربین اولترا واید در کنار ماژول قرار گرفت و به جای دوربین پریسکوپی در نسخه اصلی منتقل شد.
در ویدیویی که شیایومی به همین منظور منتشر کرده است می توان دید که برای اتصال لنز نیاز است تا ابتدا رینگ محافظتی که در اطراف ماژول قرار گرفته خارج شود. سپس با کمک یک مبدل لنز لایکا به گوشی متصل میشود. با توجه به اینکه با یک گوشی مفهومی روبرو هستیم نباید انتظار تولید انبوه این محصول را داشته باشیم. به گفته شیائومی تنها ده نمونه از این محصول تولیدی شده و برای هر کدام قیمت ۴۱.۲۱۰ دلار قیمت گذاری شده است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh