نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشاهده دستاوردهای تولید و خودکفایی، این پیام را به همراه دارد که تلاش‌های ارزنده‌ای در مجموعه صنعت خودرو کشور انجام شده و قطعا نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودرو، فرصت مغتنمی برای نمایش توانمندی‌ها و دستاوردهای صنعت کشور در حوزه داخلی‌سازی قطعات، قطع وابستگی و کاهش ارزبری در شرایط تحریم خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- علی‌اکبر کریمی، در حاشیه اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات و مجموعه های خودرو، از گام‌های بلند صنعت خودرو در راستای ارتقای سطح فناوری، توسعه تکنولوژیکی و‌ همچنین تولید برخی قطعات پیشرفته تمجید کرد و گفت: صنعت خودرو ایران در تولید برخی از قطعات همگام با تکنولوژی روز دنیا در حال حرکت است و تلاش‌های ساپکو و قطعه‌سازان در راستای توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان، نویدبخش سهولت تولید محصولات جدید در گروه صنعتی ایران خودرو و آینده روشن صنعت خودروی ایران خواهد بود.
نماینده مردم اراک وجود هزاران قطعه‌ساز در کشور را ظرفیت عظیمی در زمینه صادرات به ویژه در بازارهای روسیه، آسیای میانه و قفقاز دانست.
کریمی انعقاد قراردهای بین‌المللی در اوراسیا و شانگهای را فرصتی مغتنم و طلایی در زمینه توسعه همکاری‌های صنعتی ‌و ایجاد بازارهای صادراتی ارزیابی کرد که باید در راستای افزایش کیفیت، تنوع محصول و جلب رضایت مشتری به کار گرفته شود.
گفتنی است، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات و‌ مجموعه های خودرو عصر پنج‌شنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ به  کار خود پایان داد.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

  • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
  • ‘);

    });

    source

    توسط chaarcharkh