یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یکی از دردسرهای متداول زندگی در دنیای مدرن، کاهش فعالیت‌های جسمی اکثر افراد است.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
صرف‌نظر از سبک زندگی، سن و نوع بدن، هرکسی ممکن است با مشکلات عضلانی، سفتی مفاصل، درد، گرفتگی و موارد مشابه روبه‌رو شود. ممکن است در این شرایط ماهیچه‌های بدن به چیزی نیاز دارند که به آن‌ها کمک کند تا آرام شوند و برای رسیدن به این هدف یک راه بهینه استفاده از ماساژور برقی است. درواقع این کار، تنها راهی است که می‌تواند شما را از شرّ این مشکلات خلاص کند.
ایران بابا
ماساژ درمانی تکنیکی باستانی برای تسکین انواع دردها محسوب می‌شود و تا‌به‌امروز مؤثرترین روش بوده است. زمانی مردم برای جلسات مختلف به ماساژ درمان‌گران مجرب مراجعه می‌کردند؛ اما امروزه همه‌چیز تغییر کرده است. در‌حال‌حاضر، انواع مختلفی از ماساژورهای برقی وجود دارد که از تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی برای درمان دردهای عضلانی استفاده می‌کنند.
قیمت ماساژور برقی نیز در انواع مختلف متفاوت است و بنابر نوع کار و جزئیات مختلف هر دستگاه تعیین می‌شود. بر همین اساس در این مطلب انواع ماساژور برقی را به‌همراه ویژگی‌ها و کاربردهایش به شما معرفی می‌کنیم.
ماساژورهای پا در انواع مختلفی تولید می‌شوند؛ اما وجه مشترک همه آن‌ها کاری است که روی پا انجام می‌دهند. این ماساژورها معمولاً به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که پاها درون آن قرار می‌گیرند. آن‌ها معمولاً از ماساژ به روش شیاتسو استفاده می‌کنند. این روش تکنیکی ژاپنی برای ماساژ است که با ماساژ فشاری و چرخشی سعی می‌کند به عمق بافت عضله نفوذ کند.
همچنین، ماساژورهای ساق پا و پا وظیفه تحریک گردش خون را با هدف کاهش استرس و تنش از عضلات این بخش‌های بدن برعهده دارند. بنابراین، اگر پاهای شما از ساعت‌ها ایستادن یا پوشیدن کفش‌های رسمی و خشک خسته شده است، حتماً یک ماساژور برقی پا برای ساعات استراحت خود تهیه کنید.
نوع بعدی ماساژور، ماساژور برقی پشت است که قابلیت کار روی قسمت خاصی از بدن را دارد؛ البته بسیاری از این مدل‌ها می‌توانند چندکاره باشند. شما می‌توانید از دو نوع ماساژ ضربی یا شیاتسو بهره‌مند شوید. همچنین، در بعضی مدل‌ها ترکیبی از اشعه مادون قرمز، لرزش یا گرما را می‌توانید با هریک از این دو نوع ماساژ انتخاب کنید. اشعه مادون قرمز این ماساژورها برای نفوذ بیشتر به بافت‌های بدن استفاده می‌شود. آن‌ها ازنظر تسکین درد، شل‌کردن عضلات سفت و بهبود جریان خون باورنکردنی هستند.
این نوع ماساژور برقی نیز در انواع گوناگونی تولید می‌شود و معمولاً درمقایسه‌با نسخه‌های قابل‌حمل و خانگی سنگین‌تر هستند. آن‌ها دستگاه‌های سیمی هستند و روی عضلات دردناک یا کمردرد معجزه می‌کنند. اگرچه این ماساژورها ساده و در‌عین‌حال متفاوت به‌نظر می‌رسند، توانایی بیشتری از گزینه‌های خانگی دارند. البته معمولاً استفاده از این مدل‌ها برای دردهای عمیق‌تر و مزمن و برای ورزش‌کاران حرفه‌ای توصیه می‌شود و احتمالاً شما به یکی از آن‌ها در خانه خود نیاز ندارید.
این مدل‌ها که به‌عنوان ماساژورهای کوبه‌ای نیز شناخته می‌‍شوند، اغلب به‌شکل ماساژور تفنگی هستند. سری این ماساژورها وظیفه ارسال ضربات قوی و کوبه‌ای را دارند. همچنین، این دستگاه‌ها پالس‌هایی را برای تسکین و آرامش عضلات تولید می‌کنند.
ایران بابا
این ماساژور مناسب بافت عمیق است و با لرزش و چرخش گزینه‌ای مناسب برای درمان دردهای عضلانی خواهد بود. این دستگاه‌ها با داشتن اتصالات متعدد و مزایای متفاوت، می‌توانند بدن شما را پس از تمرینی سخت یا فعالیت‌های بدنی فشرده، تا حد زیادی آرام کنند. همچنین، درصورت داشتن درد شدید عضلانی، این ماساژور می‌تواند بهترین گزینه برای بدن شما باشد. اگر آسیب‌های قدیمی دارید یا در حال بهبودی از آسیبی جدی هستید، به‌یاد داشته باشید که هیچ‌چیز نمی‌تواند بهتر از ماساژورهای عضلانی باشد.
این ماساژورها کمی متفاوت از ماساژورهای سنتی کوبه‌ای، لرزشی و فشاری هستند. آن‌ها از پالس‌های الکتریکی سطح‌پایین با فواصل مشخص و فرکانس‌های قابل‌برنامه‌ریزی برای اثرگذاری روی عضلات بدن شما استفاده و به عضلات و پوست شما ضربه وارد می‌کنند. دستگاه‌های پالسی طیف گسترده‌ای از حالت‌ها و کانال‌ها را دردسترس دارند. بهترین ویژگی این مدل‌ها این است که می‌توانید تا حد امکان تنظیمات اختصاصی آن را دقیقاً براساس نیاز خود انتخاب کنید.
در‌نهایت نکته قابل‌تأمل این است که ماساژور برقی پالسی شوک‌هایی را به بدن ارسال می‌کند که ممکن است برای بدن شما ناخوشایند یا دردناک باشد. بنابراین، در اولین مراحل استفاده وظیفه اصلی شما این است که به نحوه واکنش بدنتان به این پالس‌ها توجه و شدت فعالیت ماساژور برقی پالسی را براساس آن تنظیم کنید.
اکنون زمان آن است که بحث را گسترش دهیم و در مورد چند دستگاه ماساژور برقی بزرگ‌تر صحبت کنیم. صندلی ماساژ نشانه لوکس‌بودن همراه با راحتی است؛ زیرا معمولاً بهترین کیفیت صندلی چرمی را دارد و می‌تواند تمام بدن را به یک‌باره ماساژ دهد. ماساژ ارتعاشی و چرخشی این دستگاه براساس تنظیماتی که انجام داده‌اید، روی نواحی متعددی از بدن کار می‌کند. کمر، شانه‌ها، باسن، پشت یا هر قسمت دیگری به‌کمک صندلی ماساژ می‌توانند یک ماساژ کامل را دریافت کند.
دو نوع از این بالشتک‌های ماساژ را پیدا خواهید کرد: توپ‌های چرخان یا شیاتسو و مدل‌های لرزشی و گرمایشی. ماساژورهای شیاتسو سیستم گرما و چرخش دارند که برای از‌بین‌بردن گره‌های سفت در عضلات مفید است. آن‌ها همچنین مفاصل سفت را شل می‌کنند. درنهایت، گرمای این مدل‌ها باعث بهبود کمردرد و گردش خون می‌شود.
این نوع ماساژور با همان رویکرد ماساژور شیاتسو کار می‌کند؛ اگرچه در آن به‌جای فشار از ارتعاش استفاده شده است. این دستگاه روی نفوذ به عضلات کار نمی‌کند؛ بلکه لرزش آرام و گرمای متغیر آن تجربه‌ای لذت‌بخش و آرام‌بخش را برای شما در حین رانندگی فراهم می‌کند.
در این مدل‌ها نیز، شما می‌توانید از بین یک ماساژور مکانیکی یا الکتریکی گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید. این دستگاه‌ها از طیف وسیعی از ویژگی‌های قابل‌تنظیم بهره می‌برند. ماساژورهای لیزری پوست سر با لیزر درمانی سطح پایین کار می‌کنند که آن را از بقیه ماساژورها متمایز می‌کند.
برخلاف تصور رایج، ماساژور پوست سر به‌جای لرزش یا فشار، شبیه به خراش‌دادن و منشأ فواید بی‌شماری است که در هیچ مدل دیگری نمی‌توانید پیدا کنید. از سیستم عصبی سالم‌تر، کاهش سردرد و کاهش استرس گرفته تا چرخه خواب بهتر، می‌توانید از تمام مزایای این مدل ماساژ بهره ببرید.
این مدل‌ها یا به‌صورت بالشی کوچک برای قرار‌گرفتن در زیر گردن یا گردنبندی با اندازه بزرگ و دارای بند است. از درد شانه‌ها گرفته تا سفت‌شدن گردن، گرمای این ماساژور برقی می‌تواند به شما کمک کند تا از شرّ تمام دردهای موضعی این ناحیه خلاص شوید.
اکنون که از انواع ماساژورها، ماساژ درمانی‌ها و انواع مختلف آن آگاهی دارید، انتخاب گزینه مناسب برای شما بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که بفهمید بدن شما به چه چیزی نیاز دارد و کدام نوع نیازهای شما را برآورده می‌کند.
لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.
داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز
کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟
سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.
source
قیمت شینگل
موکت
پارکت
تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh