یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
خودروسازان روسی پس از آن‌که مورد تحریم قرار گرفتند، در تولید و تحویل اتومبیل‌ها به مشکل برخورد کردند. یکی از محبوب‌ترین خودروهای روسی، لادا نیوا تراول بود که پس از مدتی غیبت با افزایش شدید قیمت مجددا به فروش می‌رسد.
مطابق گزارش رسانه‌های روسی، شرکت سازنده این خودرو یعنی اتوواز قیمت لادا نیوا تراول را حدود 68 هزار روبل افزایش داده است. بنابراین خرید تیپ بلک این خودرو در حال حاضر برای مشتریان روسی 1،126،900 روبل هزینه در بر خواهد داشت. البته تیپ پایه این خودرو بدون تغییر قیمت باقی مانده و همچنان با نرخ 998900 روبل به فروش می‌رسد.
تیپ بلک لادا نیوا تراول از نظر ظاهر با نسخه عادی تفاوت دارد و حتی تزیینات داخلی خودرو نیز مشکی رنگ هستند. همچنین تجهیزات اضافه همچون کنسول وسط، روکش چرمی صندلی‌ها و پشت سری‌های اضافه را در این تیپ خواهید یافت. شیشه‌های برقی، آینه‌های برقی به همراه گرمکن، فرمان الکتریکی، ترمزهای ABS و EBD بخشی از امکانات لادا نیوا تراول بلک هستند.
لادا نیوا تراول به موتور 1.7 لیتری بنزینی قدیمی مجهز است که حداکثر 80 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. گیربکس پنج سرعته دستی و سیستم چهار چرخ محرک دائمی نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های این خودرو را برعهده دارند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceسنسور (فشنگی) فشار روغن موتور چیست؟
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh