یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
خبر خوان تخصصی بین الملل
قبایل سوری ضمن تاکید بر خروج اشغالگران آمریکایی از سوریه اعلام کردند: ما خواستار حمله به نیروهای آمریکایی در هر نقطه سوریه هستیم.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، یک قبیله سوری بر مخالفت با شرکت در هر نشستی زیر لوای نیروهای اشغالگر آمریکایی در استان حسکه تاکید کردند و آنرا با هدف ایجاد دودستگی میان قبایل و عشائر و ایجاد فتنه میان آنها قلمداد کردند.
در این راستای قبیله «طیء» در بیانیه ای ضمن تاکید بر مبارزه با تروریسم بر مخالفت با حامیان آن به ویژه نیروهای آمریکایی که با شعار دموکراسی پوشالی برای سیاست معروف به چپاول و غارت و اشاعه فرهنگ قتل و کشتار در منطقه برای مخفی نگه داشتن جنایاتشان حضور دارند، تاکید کردند.
این قبیله در بیانیه خود بر مخالفت با مشارکت در هر نشست یا گردهمایی تحت نظارت نیروهای اشغالگر آمریکایی تاکید کردند و آنرا عاملی برای تضعیف موضع ملی و در راستای اجرای طرح آمریکایی با هدف تجزیه سوریه و غارت منابع ملت سوریه دانستند.
در این بیانیه آمده است: اشغالگران آمریکایی جز با مقاومت مردمی از سرزمین ما بیرون نخواهند رفت از این رو خواستار حمله به آنها در هر نقطه سوریه هستیم زیرا آنها جز زبان زور نمی فهمند. آنها را باید بیرون کنیم همانطور که عثمانی ها و فرانسوی ها را بیرون کردیم. با تمام توان اقدام به بیرون راندن اشغالگرانی می کنیم که با هدف اشغال اراضی و غارت منابع ما و حمایت از تروریسم وارد سوریه شده اند.
در این بیانیه موضع قبیله مذکور بر وفاداری به بشار اسد رئیس جمهور سوریه عنوان شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source
تولید محتوا
سئو سایت
خبر خوان تخصصی بین الملل
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh