تیم تحریریه
در روز های گذشته شایعاتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده مبنی بر این که در قرعه کشی های ایران خودرو تلقب انجام می شود و برخی افراد با نفوذ، نتایج قرعه کشی فروش محصولات را به سود خود تغییر می دهند.
بالا گرفتن این شایعات، موجب شد تا گروه صنعتی ایران خودرو اطلاعیه ای در این خصوص صادر کرده و در مورد ادعای تقلب در قرعه کشی توضیحاتی ارائه دهد.
در این اطلاعیه آمده است، فرایند قرعه‌کشی با نظارت دقیق نهادهای ذیربط انجام می‌شود و بر همین اساس نتایج نیز پس از صحه‌گذاری توسط این نهادها به اطلاع مشتریان می‌رسد و با توجه به الگوریتم تعریف شده و نظارت چند ارگان، امکان دخالت در نتایج به هیچ وجه میسر نیست.
بر اساس این گزارش، در حال حاضر در فاصله زمانی موجود میان قرعه‌کشی تا اعلام نتایج، کنترل‌های نظارتی توسط نهادهای مرتبط انجام می‌شود و پس از حصول اطمینان نسبت به صحت آن، نتایج به اطلاع متقاضیان می‌رسد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است، شائبه دخالت در نتایج قرعه‌کشی پیش از این نیز مطرح شده، اما مستنداتی دال بر وجود تخلف ارایه نشده و این ادعا به تایید نهادهای بازرسی نرسیده است، لذا تاکید می‌شود، در صورت وجود شواهد و مستندات، با ارایه به مراجع ذیربط، نسبت به پی‌گیری و اثبات آن اقدام شود.
گروه صنعتی ایران خودرو همچنین به متقاضیان خرید خودرو هشدار داده، مراقب افراد سودجو و فرصت طلب باشند و در صورت مشاهده چنین مواردی، مراتب را به نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های نظارتی و امنیتی اطلاع دهند.
در هفته های گذشته شاهد افزایش عرضه خودرو های مختلف در بورس کالا بودیم. هربار نیز خودروسازان میزان عرضه محصولاتشان در بورس را افزایش داده اند و به نظر می…
پیکاپ فوتون G7 اتوماتیک جدیدترین محصول ایران خودرو دیزل است که صبح امروز طی مراسمی در محل این شرکت معرفی شد؛ در این مراسم همچنین سالن تولید جدید ایران خودرو…
مطابق یک قانون قدیمی، تمام خودرو های وارداتی به ایران ملزم به رعایت کردن استاندارد آلایندگی روز اروپا بودند. استانداردی که در حال حاضر یورو 5 و یورو 6 است….
بیش از یک ماه است که بنزین سوپر در سطح کشور نایاب شده و این موضوع سبب ایجاد مشکلات فراوانی برای رانندگان شده است. مالکان خودرو های توربوشارژ و خودرو…
در روز های اخیر مقامات وزارت صمت از مانع زدایی در مسیر واردات خودرو خبر داده بودند و از روز گذشته، تبلیغات برخی وارد کنندگان جدید نیز آغاز شده بود….
سازمان بورس در اطلاعیه ای اعلام کرد که در تاریخ 14 آذر ماه، 40 دستگاه کشنده فاو روی تابلو می روند. این کامیون کشنده در واقع فاو CA4180 تک محور،…
چی تو این مملکت راست که این یکی باشه همش کلاه برداری ۳۲ دوره دارم بنجل ثبت نام میکنم هنوز اسم من در نیومده
همین که از زمان قرعه کشی (که هیچکس نمیبینه مکانیزم قرعه کشی چطوریه)تا اعلام نتایج 24ساعت اختلاف هست اونم به بهانه تایید ،خودش بزرگترین شک و تردید در مورد صحت قرعه کشی هستش.کلی اسم و شماره و ردیف و….تو این زمان میتونه جابجا بشه و البته به خود اون نهادهای مثلا ناظر هم هیچ اعتمادی وجود نداره.
واقعا مردم مسخره کردید اصلا نتونستیم اسم بنویسیم چرا دروغ میگید چرا الکی مارو تو…
هیچ خیری برا مردم نداشتید.
چی تو این مملکت راست که این یکی باشه همش کلاه برداری ۳۲ دوره دارم…
همینه دیگه از ماست که برماست وقتی این لگنهارو یه عده میخرن باید این فیلمارو…
من دارم که
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط chaarcharkh