آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
تیم والیبال لبنیات هراز آمل امتیاز لیگ برتری خود را واگذار کرد.
به گزارش ایسنا، تیم والیبال لبنیات هراز آمل که فصل گذشته نایب قهرمانی را به دست آورد، امکان ادامه تیمداری در لیگ برتر را ندارد و در آستانه فروش امتیاز خود به تیمی از اسلامشهر قرار گرفته است.  
انوشیروان دادگر، مدیرعامل باشگاه هزار آمل در گفت‌وگو با ایسنا در این مورد بیان کرد: این موضوع قطعی شده است.  
او در مورد دلایل انصراف از لیگ برتر گفت: دوست داشتیم باشیم اما شرایط به گونه‌ای نیست که موسسه‌ای صنعتی توان مدیریتش را داشته باشد. آقای عطایی از تیم رفت و قیمت‌ها هم نسبت به چیزی که پیش‌بینی کرده بودیم خیلی بیشتر شد.  
دادگر در مورد اینکه امکان همکاری با مربی و بازیکن بومی وجود نداشت، بیان کرد: سال گذشته نایب قهرمان شدیم و برنامه‌مان تقویت تیم بود تا جایگاه خود را حفظ کنیم و برای قهرمانی بجنگیم اما اوضاع طبق برنامه پیش نرفت؛ آقای عطایی از تیم جدا شد و قیمت بازیکنان هم بالا رفت.
او در پاسخ به این سوال که اگر بهروز عطایی از تیم هراز جدا نمی‌شد با وجود افزایش دستمزد بازیکنان باز هم ادامه می‌دادید، گفت: باز هم سخت بود اما احتمال ماندنمان خیلی زیاد بود.  
باشگاه لبنیات هراز آمل در اطلاعیه ای از انصراف تیم والیبال خود در رقابتهای لیگ برتر خبر داد. در این اطلاعیه آمده است:
بعد از سه سال حضور توام با موفقیت هایی که شاید در باور کمتر کسی می گنجید، تصمیم بر رفتن از والیبال، قطعا تصمیم آسانی نبود؛ ورزشی که مردم شریف و ورزش دوست آمل از دیرباز به آن عشق می ورزند و ما نیز به دلیل همین علاقه همشهری های عزیزمان بود که باشگاه ورزشی لبنیات هراز آمل را با “والیبال” بنیان نهادیم؛ با پیشنهاد دلسوزان والیبال شهر بخصوص دوستان خوبی چون محمد شعبانپور دوست داشتنی و بهروز عطایی عزیز.
در این سه سال که چراغ والیبال شهرمان همچون سالهای دورتر روشن نگه داشته شد، لحظات خوشی رقم خورد؛ تجارب گرانسنگی بدست آمد؛ از نایب قهرمانی و عنوان سومی در رده بزرگسالان و از نایب قهرمانی و دو سومی در رده نوجوانان و جوانان؛ کارنامه ای درخشان از مجموعه ای که به معنای واقعی کلمه یک “تیم” بود؛ تیمی منسجم و متحد و یکپارچه با مردانی مسئولیت پذیر؛ بدور از هرگونه منیت ها و دور از هر حاشیه ای.
اعتراف می کنیم قرارمان ادامه راه با تیمی قوی تر و با عزمی راسخ تر بود، قرارمان تداوم “در کنار هم بودن” بود، اما به ناگهان شرایط به گونه ای پیش رفت که شاخه های این درخت تازه به بار نشسته درهم شکند؛ در ورزش حرفه ای شاید چنین “شرایط ناگهانی” مرسوم باشد، اما مجموعه صنعتی که خود ناگهانی و به صرف پیشنهاد دلسوختگان ورزش شهر سر از ورزش حرفه ای درآورد، تاب این شرایط ناگهانی را نداشت!
 البته ناگفته نماند که افزایش شتابان هزینه های تیمداری در شرایط سخت اقتصادی هم مزید علت شد تا مدیران شرکت لبنی هراز از ورزش حرفه ای فاصله گرفته و روی گسترش و توسعه امکانات سخت افزاری در امر تولید و بطبع کارآفرینی بیشتر تمرکز نمایند.   
در خاتمه، باشگاه لبنیات هراز آمل وظیفه خود می داند از تلاش تک تک اعضای تیم والیبال از کادر فنی و اجرایی تا تمامی بازیکنانی که در این سه سال برای موفقیت تیم سنگ تمام گذاشتند و همچنین از مردم ورزش دوست و شریف آمل که در این سه سال همواره یار و یاور تیم شان بوده اند و نقش کلیدی در این موفقیت داشته اند، قدردانی ویژه نماید.
هر چند لبنیات هراز آمل از مدار تیمداری در ورزش حرفه ای خارج می شود، اما همچون سالهای گذشته در خدمت قهرمانان ملی شهرمان در رشته های مختلف ورزشی خواهیم بود و حمایت از آنها را وظیفه خود می دانیم.
انتهای پیام 
source
تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh