آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
دنیای متفاوت تکنولوژی
دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
درآمد تپسی طی دو ماه ابتدایی سال 1402 نسبت به مدت مشابه سال قبل، 110 درصد رشد یافته است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
درآمد تپسی در اردیبهشت‌ماه سال 1402 به حدود 73 میلیارد تومان رسید. این میزان درآمد رشد نزدیک به 50 درصدی را نسبت به فروردین‌ماه امسال برای تپسی به‌همراه داشته است.
گزارش فعالیت ماهانه تپسی منتهی به اردیبهشت‌ماه 1402 روی کدال منتشر شده است. بنابر اعلام این تاکسی آنلاین، آن‌ها در ماهی که گذشت نزدیک به 73 میلیارد و 108 میلیون تومان درآمد داشته‌اند. بخش اعظمی از این درآمد از کمیسیون دریافتی از سفیران یا همان کاربران راننده حاصل شده است.
تپسی همچنین نزدیک به 2.8 میلیارد تومان از سرویس تلفنی، 126 میلیون تومان از سوء‌پیشینه سفیران، 181 میلیون تومان از راه‌اندازی مجدد، 10.8 میلیون تومان از جریمه سفیران و مسافر متخلف و 351 میلیون تومان از سایر حوزه‌ها درآمد کسب کرده است.
اگرچه درآمد تپسی در اردیبهشت‌ماه سال جاری به نسبت فروردین‌ماه بیش از 47 درصد رشد یافته، اما این شرکت موفق نشده است رکورد درآمدی خود در اسفندماه سال 1401 را بشکند. تپسی در آن ماه بیش از 76 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده بود.
این مجموعه طی دو ماه ابتدایی سال 1402 موفق به کسب درآمد 122 میلیارد تومانی شده که نسبت به مدت مشابه سال 1401، رشدی 110 درصدی را تجربه کرده است.
درآمد عملیاتی این تاکسی اینترنتی در سال 1401 نسبت به سال 1400، رشد 135 درصدی داشته؛ تپسی در سالی که گذشت بیش از 625 میلیارد تومان درآمد داشته است. سود خالص این شرکت نیز حدود 87 میلیارد تومان گزارش شده که نشان از رشد 352 درصدی نسبت به سال 1400 دارد.
گزارش تفسیری مدیریت تپسی نشان می‌دهد این تاکسی اینترنتی در سال 1401، 2.24 میلیون راننده تأیید‌شده و 23.5 میلیون کاربر تأیید‌شده داشته است.
یکی از دلایل اصلی افزایش تعداد کاربر راننده و مسافر، گسترش فعالیت این شرکت در شهرهای جدید است. بنابر اعلام تپسی، این تاکسی اینترنتی اکنون در 33 شهر فعال است و خدمات ارائه می‌کند. از این تعداد، بستر خدمت برای 18 شهر در سال 1401 راه‌اندازی شده است و 7 شهر نیز در مرحله شبکه‌سازی قرار دارند و برای تثبیت موقعیت بایستی سرمایه‌گذاری بیشتری از سوی تپسی صورت گیرد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh