همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
در روزها و هفته های اخیر، شاهد افت قیمت هایی بودیم که میانگین آن ها حدود ۵ میلیون می شد، حالا اما پارس تیوفایو، که یکی از محبوب ترین خودروهای بازار ایران است، طی یک روز ۱۵ میلیون کاهش داشت و حدود ۶۵۰ میلیون تومان آگهی می شود.
همان طور که در جریان هستید مدتی است بازار خودرو بسیار کم مشتری شده و به دلیل کاهش شدید میزان تقاضا، می بایست با افت های چشم‌گیری همراه می شدیم، اما در واقع چنین نشد و دست های پشت پرده اجازه ندادند قیمت ها به مقدار درست خود برگردند. با بروز چنین اتفاقی با این که در بازار مشتری خاصی وجود نداشت، قیمت ها هم چندان که باید و شاید افت نمی کرد و این روند به حدی بود که روزانه به طور میانگین ۵ تا ۸ میلیون از قیمت محصولات ایران خودرو کم می شد که این مقدار در گروه محصولات سایپا حتا کم تر هم بود. این در حالی است که هنگام گران شدن خودروها نرخ رشد بیش تر از نرخ کاهش آن ها در زمان رکود است و چنین اختلافی یعنی عده ای دوست ندارند خودروها ارزان تر از این میزان شوند. همین مسئله برای چینی های صفر نیز صادق است. برای مثال، امروز مدیرعامل ایران خودرو خبر داد که تأمین ارز برای این شرکت مشکل شده است و احتمال دارد خط تولید متوقف شود، از این صحبت ها و اخطارها می توان نتیجه گرفت که قرار است عرضه محدودتری داشته باشیم و به دنبال آن به احتمال زیاد شاهد یک رشد قیمت دیگر در بازار خواهیم بود.
بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو
پارس تیوفایو و دنا پلاس بورسی، که رینگ هم ندارد، امروز به ترتیب حدود ۱۵ میلیون کاهش قیمت داشتند و به جز این دو خودرو بقیه مانند روال روزهای پیش با همان ریزش های اندک همراه بودند.
دو خودرو از محصولات سایپا، شاهین و کوییک اتوماتیک، امروز به ترتیب ۵ میلیون ریزش داشتند که در مقایسه با دیگر تولیدات این شرکت بیش تر بود.
پس از این که دیروز دیگنیتی پرستیژ حدود ۷۰ میلیون ارزان شده بود، امروز نوبت به نسخه پرایم رسید و این خودرو نیز حدود ۱۰۰ میلیون افت کرد و در مقایسه به دیگر چینی ها ریزش بیش تری داشت.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh