آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
copy
اینطور که پیداست جیمز گان (James Gunn) و استودیو مارول قصد ندارند در آینده نزدیک نسخه دیجیتالی Guardians of the Galaxy 3 را منتشر کنند.
فیلم Guardians of the Galaxy 3 پایان سه‌گانه یکی از محبوب‌ترین و دوست داشتنی‌ترین گروه‌های مارول است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ به دنیای لایو اکشن ورود کردند. این فرانچایز کیهانی به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان با داشتن داستانی گیرا، شخصیت پردازی بی‌نقص، موسیقی متن گوش نواز و جلوه‌های بصری زیبا همواره بزرگترین نقطه عطف دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود و طبق آمار اخیر، عملکرد بی‌نظیری در گیشه داشته است.
با اینکه اکران فیلم همچنان در سینماها ادامه دارد و فروش جهانی نیز به رقم ۶۵۹.۱ میلیون دلار رسیده است، طرفداران خواهان منتشر شدن نسخه دیجیتالی هستند اما ظاهرا جیمز گان و مارول فعلا قصد انجام چنین کاری را ندارند. گان در مصاحبه اخیر خود با Bluesky Social، تایید کرد که هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار نسخه دیجیتالی Guardians of the Galaxy 3 در نظر گرفته نشده، زیرا این فیلم عملکرد فوق‌العاده‌ای در سینما دارد و هفته به هفته فروش بهتری را تجربه می‌کند، بنابراین طرفداران باید کمی بیشتر صبر کنند.
انتشار نسخه دیجیتالی فیلم‌های مارول الگوی خاصی ندارد اما با توجه به موفقیت بی‌سابقه‌ Guardians of the Galaxy 3، ممکن است چیزی حدود یک یا دو ماه دیگر در سینماها باقی بماند. در ادامه می‌توانید مدت زمان اکران فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را مشاهده کنید.
با توجه به اینکه سه فیلم آخر در بازه زمانی ۶۰ تا ۶۲ روز پس از اکران جهانی به سرویس دیزنی پلاس آمدند، این امکان وجود دارد که Guardians 3 نیز در همان بازه زمانی با سینما خداحافظی کند. با این حال، نظر جیمز گان در مورد عملکرد ثابت سه‌ دنباله در باکس آفیس ممکن است نشان بدهد که انتشار نسخه دیجیتالی آن طولانی‌تر خواهد بود.
در واقع، Guardians 3 در دومین هفته اکران خود، افت ۴۸.۹ درصدی را تجربه کرد و ۶۰.۵ میلیون دلار پس از افتتاحیه ۱۱۸.۴ میلیون دلاری در آغاز ماه می به دست آورد. با تمام آنچه که گفته شد، طرفداران می‌توانند در اواخر جولای یا اوایل آگوست (مرداد ماه) انتظار از راه رسیدن نسخه دیجیتالی فیلم را داشته باشند.
قست پایانی سه‌گانه نگهبانان کهکشان هنوز در سینماهای سراسر جهان پخش می‌شود.
source
ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh