همه چیز از همه جا برای ماشین شما
هاچبک پرطرفدار پژو ۲۰۶ از خط تولید ایران‌خودرو خارج شده است، ولی اجزای مختلف آن در محصولات جدید این شرکت دیده می‌شود. به عنوان مثال، داشبورد و طراحی داخلی ۲۰۶ به محصول جدید انتقال یافته است. در ادامه نگاهی جزئی بر مشخصات پژو ۲۰۷ تیپ ۵ خواهیم داشت.
ماشین جدید ایران‌خودرو در مقایسه با اکثر محصولات امروزی، با فقدان امکانات و تجهیزات متعددی مواجه است. البته به گفته ایران‌خودرو، امکانات مدرن به خاطر حفظ قیمت پایین از لیست حذف شده‌اند. خودروساز همچنین به دلیل محبوبیت بدنه نزد مشتریان و مطابقت آن با استانداردهای روز، تلاش کرده تا اصلاحات جزئی روی نمای ظاهری ایجاد کرده و تنها چهره خودرو را به‌روزتر کند. تیپ ۵ پژو ۲۰۷ عملکرد و طول عمر مناسبی داشته و از استانداردهای ۸۵گانه ایمنی تبعیت می‌کند.
پژو ۲۰۷ جدید در زیر کاپوت به موتور TU5 مجهز است که مصرف سوخت بهینه‌ای دارد. قوای محرکه این پیشرانه از طریق گیربکس ۵ سرعته دستی به چرخ‌های جلو انتقال می‌یابد. چرخ‌های جلو از ترمز دیسکی (غیرخنک شونده) و چرخ‌های عقب از ترمز کاسه‌ای بهره می‌گیرند.
ماشین روی رینگ‌های ۱۴ اینچی فولادی سوار است و ایمنی و پایداری آن از طریق سیستم ضد قفل ABS به همراه کنترل الکترونیکی نیروی ترمز EBD  تأمین می‌شود.
فرمان هیدرولیکی، چراغ‌های جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع نور، چراغ‌های مه شکن جلو و عقب، ایموبلایزر، کمربند ایمنی سه نقطه‌ای برای سرنشینان جلو و عقب روکش پارچه‌ای صندلی‌ها و … مهم‌ترین تجهیزاتی هستند که در پژو ۲۰۷ جدید لحاظ شده‌اند.
از دیگر مشخصات پژو ۲۰۷ تیپ ۵ می‌توان به ایربگ برای سرنشینان صندلی جلو، آینه‌های بغل با قابلیت تنظیم برقی، بالابرهای شیشه برقی، کلیدهای کنترلی تعبیه‌شده زیر غربیلک فرمان، دیلایت، رادیوپخش و … اشاره کرد.
بد نیست بدانید که در مقایسه با پژو ۲۰۷ معمولی، تیپ ۵ فاقد امکاناتی همچون کروز کنترل، ایزوفیکس، سنسور عقب، دوربین عقب، سیستم مولتی‌مدیا و … است. باید دید ایران‌خودرو قیمت محصول جدید خود را در چه محدوده‌ای اعلام می‌کند تا بلکه مشتریان را راضی نگه دارد.
نوشته پژو ۲۰۶ در کالبد تیپ ۵ پژو ۲۰۷ به عنوان جدیدترین محصول ایران‌خودرو اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh