آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
دنیای متفاوت تکنولوژی
ترکیه جایی که ترکیبی جذاب از تاریخ، فرهنگ و مناظر خیره کننده را تجربه خواهید کرد. به ما بپیوندید تا سفری فراموش نشدنی را در شهرهای مسحورکننده استانبول و آنتالیا آغاز کنیم!
وارد قلب فرهنگی پر جنب و جوش ترکیه شوید و خود را در فضای گیرای استانبول غرق کنید. راهنمایان متخصص ما شما را به شگفتی های تاریخی فرهنگی شهر راهنمایی می کنند، جایی که سنت های باستانی به طور هماهنگ با شگفتی های مدرن ترکیب می شوند. از نماد استانبول ایاصوفیه و مسجد آبی گرفته تا کاخ باشکوه توپکاپی: خود را برای لذت بردن از شگفتی‌های معماری تور استانبول آماده کنید.
خود را در بازار بزرگ پرجنب‌وجوش استانبول رها کنید، جایی که عطر ادویه‌های عجیب و غریب و رنگ‌های پر جنب و جوش قالی‌های ترکی یک جشن واقعی ایجاد می‌کند. فرصت را از دست ندهید تا غذاهای لذیذ ترکی، از کباب های لذیذ گرفته تا باقلوا و لوکوم را بچشید. تنگه بسفر را در یک سفر دریایی کوتاه اما خوش‌منظره کشف کنید و مناظر زیبای افق استانبول را همزمان با تلاقی دو قاره اروپا و آسیا تماشا کنید.
به سواحل آفتابی و آب‌های شفاف آنتالیا، جواهر ریویرای ترکیه، سر بزنید. با استفاده از آفتاب مدیترانه ای در سواحل شنی بکر، استراحت و تجدید قوا کنید. خرابه‌های باستانی پرگه و آسپندوس را کشف کنید ، جایی که تاریخ از ورای اماکن و سایت های باستان‌شناسی مقابل دیدگان شما جان می گیرد.
همراه با سایر گردشگران ماجراجو، سوار یک جیپ سافاری هیجان‌انگیز در میان کوه‌های توروس شوید و از مناظر پانورامیک و خیره‌کننده شگفت زده شوید. جادوی آبشارهای دودن را تجربه کنید ، جایی که بازی آب و ارتفاع صخره منظره ای مسحورکننده ایجاد می کنند. تور آنتالیا همچنین بهشتی برای علاقه مندان به ورزش های آبی است و فرصت هایی برای غواصی و قایقرانی ارائه می دهد.
تورهای ترکیه ما ترکیبی بی‌نظیر از اکتشافات فرهنگی، زیبایی طبیعی و اقامتگاه‌های مجلل در هتل های 5 ستاره UALL را ارائه می‌دهند. در هتل‌های لاکچری و گارانتی ما استراحت کنید که مهمان‌نوازی سنتی ترکیه را با امکانات مدرن ترکیب می‌کند و پس از روزهای هیجان‌انگیز و فعالیت شدید چون سافاری و یا حتی بالون سواری در تورهای کاپادوکیا استراحتی آرام را تضمین می‌کند. با راهنمایان مجرب ما شما، زوایای پنهان و داستان های جذاب را کشف خواهید کرد و درک خود را از تاریخ غنی و میراث متنوع ترکیه ارتقا خواهید داد.
تابستان امسال فرصت ایجاد خاطرات ماندگار را از دست ندهید. چه در خیابان های باستانی استانبول بگردید و چه در زیبایی های ساحلی آنتالیا غوطه ور شوید، تور تابستان آژانس مسافرتی سلام پرواز فراتر از انتظارات معمول طراحی شده اند. هم اکنون با ما تماس بگیرید تا جای خود را در این ماجراجویی فوق العاده گارانتی کنید. عجله کنید ظرفیت محدود است!
سلام پرواز پنجره‌ای گشوده به بهترین تورهای ترکیه
خانواده ما
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh