آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
دنیای متفاوت تکنولوژی
دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شواهد نشان می‌دهند که توییتر احتمالاً به‌زودی حداکثر تعداد پیام‌های قابل ارسال را برای کاربران عادی و فاقد اشتراک توییتر بلو کاهش می‌دهد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
توییتر همچنان در تلاش است تا هزینه‌های خود را کاهش دهد و آمار فروش اشتراک توییتر بلو را بیشتر کند. ازاین‌رو، شواهد نشان می‌دهند که یکی از تصمیمات آتی ایلان ماسک احتمالاً محدودسازی تعداد پیام‌های خصوصی قابل ارسال برای کاربران عادی خواهد بود. به‌ عبارت دیگر، اگر می‌خواهید محدودیت تعداد پیام‌های خصوصی را افزایش دهید، باید اشتراک بخرید.
«الساندرو پالوزی»، توسعه‌دهنده معروف که به بررسی اپ‌های شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد، اخیراً در پستی با انتشار یک تصویر مدعی شده است که توییتر می‌خواهد حداکثر تعداد پیام‌های خصوصی روزانه را محدود کند. او می‌گوید این محدودیت درحال‌حاضر 500 پیام روزانه است، اما احتمالاً به‌زودی کاهش پیدا خواهد کرد.
بنابراین اگر می‌خواهید به‌صورت روزانه پیام‌های زیادی ارسال کنید، حتماً باید اشتراک توییتر بلو را بخرید. این اشتراک از زمان ورود ایلان ماسک با تغییرات بزرگی روبه‌رو شد و علاوه بر تیک آبی، امکانات مختلفی مثل قابلیت ارسال پست‌های طولانی‌تر را فراهم می‌کند.
البته این اولین‌باری نیست که تعداد پیام‌های قابل ارسال روزانه برای کاربران عادی شبکه‌های اجتماعی محدود می‌شود. پیش‌تر لینکدین مایکروسافت هم این قابلیت را برای کاربران عادی خود محدود کرده بود تا افراد بیشتری مجبور به خرید اشتراک پریمیوم این پلتفرم شوند.
واکنش‌ها نسبت به این تغییر احتمالی عمدتاً منفی بوده است. یکی از کاربران می‌گوید به‌زودی باید نگران روزی باشیم که مدت‌زمان حضور در این شبکه اجتماعی نیز برای کاربران عادی محدود می‌شود تا همه اشتراک بلو را تهیه کنند.
سرویس توییتر بلو هم‌اکنون با هزینه ماهانه 8 دلار در وب و 11 دلار در iOS به‌ فروش می‌رسد. عرضه این سرویس که تیک آبی را هم به کاربران اعطا می‌کند، با واکنش‌های بسیاری از سوی کاربران و چهره‌های سرشناس ازجمله «استفن کینگ» و «لبران جیمز» همراه بود.
ماسک پیش‌تر گفته بود که در آینده قابلیت ارسال پیام خصوصی به افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند نیز فقط برای کاربران سرویس توییتر بلو فراهم خواهد شد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh