همه چیز از همه جا برای ماشین شما
لاماری یکی از برندهای نوظهور بازار خودروی ایران است که با لاماری ایما به فروش خوبی دست پیدا کرده است. اگر شما هم لاماری ایما دارید یا قصد دارید با بررسی شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش آن برای خرید این خودرو اقدام کنید، تا انتهای این مطلب همراه‌مان بمانید. می‌خواهیم شرایط گارانتی لاماری، سرویس‌های دوره‌ای و لیست مراکز خدمات پس‌از فروش آن را بررسی کنیم.
طبق اطلاعات منتشرشده در وبسایت لاماری، درصورتی‌که قطعات اصلی خودرو در شرایط عادی دچار خرابی یا نقص فنی شوند، مشمول خدمات تعمیر یا تعویض خواهند شد. اما همان‌طور که انتظار می‌رود، تبصره‌ها و شرط‌های زیادی برای استفاده از خدمات گارانتی وجود دارد. شرایط استفاده از گارانتی لاماری این است:
موتور خودروی لاماری
خودروی لاماری از زمان تحویل به‌مدت ۳۶ ماه یا ۶۰ هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا برسد) تحت ضمانت قرار خواهد گرفت. به این معنی که تمامی ایرادهای ناشی از هرگونه نقص در کیفیت قطعات و فرایند مونتاژ طبق جدول زیر و به‌صورت رایگان برطرف می‌شوند.
 
قطعات زیر مشمول گارانتی نمی‌شوند:
کارکرد صحیح خودرو مستلزم نگه‌داری مناسب و انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو است، مالکین لاماری باید هر ۵ هزار کیلومتر یا ۶ ماه یک‌بار (هر کدام که زودتر فرا برسد) به مراکز مجاز و نمایندگی‌های مجاز لاماری مراجعه کنند تا سرویس‌های دوره‌ای خودرو انجام شود. اگر از خودروی خود در شرایط سخت استفاده می‌کنید، باید در بازه‌های کوتاه‌تری برای سرویس‌های دوره‌ای اقدام کنید.
اما منظور از شرایط سخت چیست؟
در این جدول شما ۵ علامت یا آیکون می‌بینید که هر یک نشانگر فرآیند خاصی به شرح زیر هستند. همچنین در ستون اول، زمان تعویض قطعه یا مواد مورد استفاده در صورت عدم استفاده از خودرو نوشته شده است. در ستون‌های بعدی زمان تویض بر اساس کارکرد نوشته شده است.
جدول سرویس های دوره‌ای لاماری ایما
سرویس دوره ای لاماری
سرویس دوره ای لاماری
نگه‍داری صحیح خودرو از باطل شدن گارانتی جلوگیری و سلامت خودرو را حفظ می‌کند. در شرایط زیر گارانتی خودروی لاماری باطل می‌شود:
این‌ها رایج‌ترین مواردی هستند که تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرند. برای کسب اطلاعات جزئی‌تر به وبسایت لاماری مراجعه نمایید.
خب همانطور که دیدید موارد زیادی هستند که تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرند و همینطور عواملی که سبب شوند تا خودرو تحت ضمانت قرار نگیرد، اما شرایطی نیز وجود دارد که به کلی گارانتی خودروی شما را باطل می‌کند.
در این مطلب در مورد گارانتی، خدمات پس از فروش و سرویس‌های دوره‌ای لاماری صحبت کردیم و امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد. اگر شما نیز از مالکین خودروی لاماری هستید و یا تجربه‌ای از خدمات پس از فروش این خودرو دارید، خوشحال می‌شویم نظر، تجربه و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.
نوشته شرایط گارانتی و سرویس‌های دوره‌ای لاماری + مراکز خدمات پس از فروش اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh