همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با ماشین خود تصادف کرده‌اید؟ اگر بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه دارید، می‌توانید بخش زیادی از خسارت‌ها را از بیمه بگیرید. در این مطلب آدرس مراکز بیمه شهر تهران به‌همراه ساعت کاری و شماره تماس آنها را فهرست کرده‌ایم. اگر هم در شهری غیر از تهران زندگی می‌کنید، می‌توانید آدرس نزدیک‌ترین مرکز بیمه در شهر خودتان را از طریق لینکی که پایین هر جدول گذاشته‌ایم، پیدا کنید و کارهایتان را راحت‌تر پیش ببرید.
خسارت بدنه، خسارت دیه خودرو و خسارت شخص ثالث از مواردی است که بیمه ایران به بیمه‌شدگان ارائه می‌دهد.
 
 
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «پاسارگاد» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت پاسارگاد از جدول زیر مراجعه کنید.
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «البرز» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت البرز از جدول زیر مراجعه کنید.
 
بین خیابان عشقیار و صابونچی، پلاک ۹۷، کد پستی ۱۵۳۳۸۶۳۹۴۱
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «بیمه آسیا» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت بیمه آسیا از جدول زیر مراجعه کنید.
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «بیمه پارسیان» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت پارسیان از جدول زیر مراجعه کنید.
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «بیمه رازی» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت رازی از جدول زیر مراجعه کنید.
 
 
 
 
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «بیمه ما» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت بیمه ما از جدول زیر مراجعه کنید.
 
 
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «بیمه نوین» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت نوین از جدول زیر مراجعه کنید.
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما «بیمه دانا» است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت دانا از جدول زیر مراجعه کنید.
۰۲۱۵۵۲۷۲۱۷۱
اگر طرف قرارداد بیمه خودرو شما بیمه کارآفرین است، به یکی از نزدیک‌ترین مراکز صدور و پرداخت خسارت کارآفرین از جدول زیر مراجعه کنید.
بیمه خسارات مربوط به بیمه شخص ثالث (بیمه اجباری) و بیمه بدنه (بیمه اختیاری) را به بیمه‌شوندگان خود ارائه می‌دهد. اگر تصادفی رخ داد و شما مقصر آن باشید، می‌توانید به یکی از نزدیک‌ترین مراکز پرداخت خسارت شرکت بیمه خود بروید و نسبت به دریافت خسارات مطابق با شرایط و قانون جاری کشور اقدام کنید.
نام شرکت بیمه و مقصد موردنظر خود را در اینترنت جستجو کنید. اگر آدرس آن روی نقشه گوگل ثبت شده باشد، در ابتدای نتایج برای شما ظاهر خواهد شد. راه آسان دیگر وارد کردن آدرس مراکز پرداخت خسارت در اپلیکیشن‌های راهیابی مانند اسنپ، بلد یا نشان است.
نوشته لیست مراکز پرداخت خسارت بیمه + آدرس و شماره تماس اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh