آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با تاکید بر تداوم روند تولید تجهیزات پزشکی در جمعیت هلال احمر از رشد ۱۲ درصدی تولید صافی دیالیز خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به روند بی وقفه تولید تجهیزات پزشکی در جمعیت هلال احمر گفت: در سه ماه نخست سال جاری، در حدود ۴۲۰ هزار عدد صافی دیالیز تولید شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۱۲ درصدی دارد.
وی افزود: در سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر انواع صافی دیالیز از قبیل صافی دیالیز اف ۶، اف ۷، اف ۸، اف ۶۰، اف ۷۰ و اف ۸۰ تولید می‌شود و تلاش می‌شود تا با بهره گیری از دانش روز، بهترین محصولات با بهترین کیفیت ساخته شود.
عسکری ادامه داد: جمعیت هلال احمر با به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها و فعال کردن تمامی خطوط تولید در مسیر تولید تجهیزات پزشکی با تمام توان ظاهر می‌شود تا نیاز جامعه را در این حوزه برطرف کند.
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی خاطرنشان کرد: علاوه بر صافی دیالیز، مدل‌های مختلف کیسه بی کربنات سدیم، محفظه بی کربنات سدیم و محلول دیالیز نیز در مجموعه تدارکات پزشکی تولید می‌شود تا سایر محصولات مورد نیاز بیماران دیالیزی نیز به شکل کامل تأمین شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh