آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
دنیای متفاوت تکنولوژی
آزمایش تنفسی جدید دانشمندان با استفاده از بخار و گازهای ایجاد شده از طریق برخی سرطان ها پیش از پیرشدن آنها را شناسایی می کند. این آزمایش تنفسی از این علائم به عنوان نشانگر زیستی استفاده کرده و آنها را تجزیه و تحلیل می کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تشخیص زودهنگام […]
آزمایش تنفسی جدید دانشمندان با استفاده از بخار و گازهای ایجاد شده از طریق برخی سرطان ها پیش از پیرشدن آنها را شناسایی می کند. این آزمایش تنفسی از این علائم به عنوان نشانگر زیستی استفاده کرده و آنها را تجزیه و تحلیل می کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تشخیص زودهنگام سرطان می تواند به عنوان بهترین راه مبارزه با این بیماری باشد. آزمایش جدید تنفس که اخیرا توسعه یافته امکان تشخیص گونه های خاصی از سرطان را پیش از مراحل اولیه ایحاد می کند.
این آزمایش که توسط محققان کالج سلطنتی لندن طراحی شده شامل یک کیسه پلاستیکی، استوانه فلزی و یک لوله برای جذب است که نفس بیمار را جمع آوری کرده و بررسی می کند. درون لوله ماده ای قرار دارد که کار جذب بهتر و کارها را آسان می کند. ابزار دیگری به نام دفع کننده حرارتی به دانشمندان کمک می کند تا پس از فرایند جمع آوری، ترکیبات موجود در آنها را جداسازی کند.
پروفسور جورج هانا رییس بخش سرطان بیمارستان کالج سلطنتی می گوید: متابولیت ماده ای است که توسط تومور و ماده اطراف آن تولید میشود. برخی از آنها از طریق گازی که تولید می کنند قابل شناسایی هستند. آنها ترکیبات فرار نام دارند. آزمایش اولیه این ابراز تاکنون روی چند بینار انجام شده و قرار است در آینده روی ۲۵۰۰۰ بیمار دیگر نیز انجام شود.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
سئو سایت
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh