آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت اصولی بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی شهرستان اخذ شد.
عباس گودرزی امروز یکم تیرماه در حاشیه استقرار بالگرد اورژانس هوایی بروجرد به آشیانه در بیمارستان آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از پیگیری‌های فراوان و مساعدت شرکت هلیکوپترسازی ایران و اورژانس هوایی کشور کار خدمات‌رسانی اورژانس هوایی شهرستان به مردم آغاز شد.
وی تصریح کرد: اورژانس هوایی در شرایطی سخت و حوادث که نیاز به اقدام فوری باشد می‌تواند باعث آرامش خاطر و خدمات‌رسانی به مردم شود.
نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: بالگرد اورژانس هوایی شهرستان بعد از یک وقفه پنج‌ماهه به علت تعمیرات در بروجرد مستقر شد.
گودرزی اضافه کرد: بیمارستان آیت‌الله بروجردی (ره) با تجهیزات درمانی خوب و به‌زودی بیمارستان کوثر با تجهیزات جدید وارد عرصه خدمات‌رسانی به مردم می‌شود.
وی بیان کرد: طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) و افزایش رشته‌های دانشکده پرستاری که از تک‌رشته‌ای به سه رشته ارتقاء داشته و در آینده نیز ۲ رشته مامایی و فوریت‌های پزشکی نیز اضافه خواهد شد.
نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: موافقت اصولی بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی بروجرد نیز اخذ شده که می‌تواند زمینه‌ای برای تحقق مطالبه مردم برای تأسیس دانشگاه علوم پزشکی باشد.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh