تیم تحریریه
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در مورد رانندگانی که پس از مصرف مشروبات الکلی اقدام به رانندگی می کنند خاطرنشان کرد: متخلفانی که پس از مصرف مشروبات الکلی اقدام به رانندگی کنند علاوه بر توقیف خودرو مبلغ ۴۰۰ هزار تومان جریمه شده و گواهینامه آنان تا ۶ ماه ضبط خواهد شد.
سرهنگ احسان مومنی با اشاره به ممنوعیت مواد الکلی در شرع، اخلاق و فرهنگ ایرانی- اسلامی اضافه کرد: گذشته از مسائل دینی مصرف مشروبات الکلی در حین رانندگی و یا پیش از آن در تمامی دنیا جرم مشهود است.
وی با اشاره به پایش چهره زنی رانندگان در سطح معابر شهر تهران افزود: در صورتی که رانندگی پر خطر مشاهده شود، خودرو توسط پلیس متوقف و بلافاصله آزمایش الکل گرفته خواهد شد و در صورت منفی بودن تست راننده فقط مشول جریمه تخلفات رانندگی خواهد شد.
به گفته معاون پلیس راهور تهران بزرگ، اما در صورت مثبت شدن آزمایش الکل، ابتدا خودرو به پارکینگ هدایت شده و علاوه بر این گواهینامه فرد خاطی نیز به مدت 6 ماه ضبط و حق هیچگونه رانندگی در سراسر کشور را نخواهد داشت.
سرهنگ مومنی اضافه کرد: متخلفانی که پس از مصرف مشروبات الکلی اقدام به رانندگی کنند مبلغ 400 هزار تومان جریمه خواهند شد و پس از تشکیل پرونده انتظامی به مراجع قضایی تحویل می شوند.
وی تمرکز در رانندگی یک اصل دانست و ادامه داد: جدای از اینکه استفاده از مواد مخدر جزء دین و اخلاق ما نیست، استفاده از این مواد در رانندگی به صورت مستقیم بر روی تمرکز و حواس راننده تاثیرگذار می‌باشد.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: اگر راننده‌ای از این مواد استفاده کند مسلما قدرت تصمیم گیری خود را از دست می دهد و نمی‌تواند واکنش سریع را انجام دهد و به همین خاطر مصرف مواد مخدر و روان گردان و مشروبات الکلی در حین رانندگی ممنوع است.
در حالی که این روز ها نگاه کردن به قیمت روز خودرو ها در بازار تنها باعث ایجاد رعب و وحشت می شود (حتی با وجود کاهش نسبی قیمت ها)…
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در گفتگویی جنجالی، مدعی شد که نفوذ عوامل کمپانی های خودروسازی خارجی در ارکان های ایرانی باعث شده تا خودروسازان داخلی نتوانند وارد اقتصاد جهانی شوند….
مدیرکل دفتر واردات گمرک بخشنامه ای ابلاغ کرده است که بر اساس آن، بندهای یک و سه تصویب‌ نامه مورخ 24 اسفند 96 هیأت وزیران و بند 6 بخشنامه مورخ…
شرکت مدیران خودرو لیست قیمت محصولات برند های MVM و فونیکس خود را ویژه تیر ماه 1402 منتشر کرد. لیست قیمت محصولات MVM: خودرو قیمت X22 دنده ای 635 میلیون…
متقاضیان حائز شرایطی که در طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در خرداد ماه 1402 نسبت به پیش ثبت نام محصولات اقدام نموده و خودروی انتخابی ایشان ساینا اتوماتیک، کوییک…
با توجه به مصوبه سال گذشته شورای رقابت، عرضه خودرو در بورس کالا فعلا به حالت تعلیق درآمده و به نظر می رسد که خودروسازان نیز برای ابطال این مصوبه…
سلام لطفا قیمت لاماری رو پیگیری بفرمایید با همون قیمت قبل که مبلغ یک میلیاردو…
سلام لطفا قیمت لاماری رو پیگیری بفرمایید با همون قیمت قبل که مبلغ یک میلیاردو…
شورای رقابت الکی و سرکاریه هیچ خودرو سازی به قیمت شورای رقابت نمیده و همه…
وقتی توقع ها بالا بره و دزدی عادی بشه مونتاژکارها برای پیگیری غارت مردم دست…
بنده ریدم تو مملکتت و انتخاباتش
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط chaarcharkh