آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
برای پی‌سی و کنسول‌ها
به تازگی اعلام شد که بازی جدیدی از Blade Runner توسط تیم داخلی Annapurna Interactive و Alcon Interactive Group در دست ساخت است.
Blade Runner 2033: Labyrinth اولین بازی استودیوی داخلی جدید آناپرنا خواهد بود که توسط سازنده سابق What Remains of Edith Finch و Solar Ash، چلسی هش، هدایت می‌شود. همانطور که از عنوان آن پیداست، در سال ۲۰۲۳ و در یک لس آنجلس دیستوپیایی پس از شروع خاموشی جریان دارد.
Blade Runner 2033: Labyrinth بین فیلم اول و دوم و پس از جریانات Black Out اتفاق می‌افتد و بر روی یک بلید رانر بازنشسته تمرکز دارد که ناگهان برای هدفی ناشناخته به کار بازگردانده می‌شود. این عنوان برای پی‌سی و کنسول‌ها عرضه می‌شود، تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.
تماشای تریلر از یوتیوب
پس از اتفاقات فیلم کوتاه Black Out 2022، جهان فروپاشید و تولید Replicant متوقف شد. با این حال شرکت والاس، توسعه‌دهنده رپلیکنت‌های Nexus-8 یعنی تایرل را خریداری کرد. ۱۰ سال بعد، مدل جدیدی وارد پروسه ساخت و تولید می‌شود که احتمالا داستان Blade Runner 2033: Labyrinth از همانجا آغاز می‌شود.
Annapurna Interactive جزئیات بیشتری را در مورد این عنوان در ماه‌های آینده افشا خواهد کرد. به عنوان اولین بازی Blade Runner در طی ۲۵ سال گذشته، نحوه شکل‌گیری داستان و گیم‌پلی بازی به طور حتم برای طرفداران مجموعه باید جالب باشد.
استودیوی Alcon Interactive Group در حال حاضر در حال توسعه مجموعه تلویزیونی جدید بلید رانر برای آمازون پرایم است. آخرین بازی Blade Runner یک اثر ماجراجویی اشاره و کلیک بود که توسط Westwood Studios برای پی‌سی (قبل از اینکه در سال ۲۰۲۲ بازسازی شود) در سال ۱۹۹۷ ساخته و عرضه شده بود.
کیک یا توییچ؟ کدوم برنده میشه؟!
ماجراجویی با رویکرد تهاجمی
برادر در مقابل برادر
source
تولید محتوا
ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh