همه چیز از همه جا برای ماشین شما
مدیر بازاریابی و توسعه فروش شرکت زامیاد در گفتگوی اخیر از برنامه‌های آتی این شرکت رونمایی کرده است. با محوریت گسترش خودروهای مسافربری و حمل و نقل عمومی و همین‌طور در راستای نوسازی ناوگان و کاهش آلودگی هوا، تنوع سبد محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲ بیشتر می‌شود.
یکی از محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲، اتوبوس ۱۲ متری شهری است که به تازگی در نمایشگاه خودرو شیراز به عرضه درآمد و نظر حضار و رسانه‌ها را به خود جلب کرد. در همان زمان گفته شده بود که زامیاد قرار است دو اتوبوس جدید دیگر را نیز روانه جاده‌ها کند.
اتوبوس ۱۸ متری و یک اتوبوس بین‌شهری VIP از دیگر محصولات آینده این شرکت به حساب می‌آیند. به علاوه، یک میدل باس شهری برای حمل و نقل عادی و یک میدل باس VIP برای کاربرد در شرکت‌های گردشگری به زودی در سبد محصولات زامیاد قرار می‌گیرند.
ون دوگانه‌سوز هامون، یکی دیگر از مهم‌ترین محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲ به حساب می‌آید که به موتور نیسان ژاپن مجهز بوده و درصد عمده‌ای از آن داخلی سازی شده است.
زامیاد همچنین قرار است در سال جدید، از سه کامیونت ۵.۵ تنی، ۶ تنی و ۹.۵ تنی رونمایی کند. در حالی که کامیونت‌های ۵.۵ و ۶ تنی در دو نسخه خواب‌دار و بدون خواب عرضه می‌شوند، کامیونت ۹.۵ تنی مجهز به امکانات متعددی همچون جای خواب و یخچال و … است. کامیون ۲۰ تنی در رده‌های کمپرسی و باری نیز جزو تولیدات زامیاد در آینده نزدیک خواهد بود، هرچند که رونمایی از آن احتمالا به سال آینده موکول می‌شود.
از دیگر محصولات زامیاد در سال ۱۴۰۲ باید به وانت پادرای لانگ و همین‌طور نسخه جدید نیسان آبی اشاره کرد. این وانت پرطرفدار با کابین جدید در نیمه دوم سال جاری در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.
افزایش ۲۶ درصدی تحقق برنامه تولید در سه ماه نخست سال ۱۴۰۲ نسبت به بازه مشابه در سال گذشته، دستاورد مهمی برای زامیاد به حساب می‌آید. محصولات جدید این شرکت بدون شک نقش قابل‌توجهی در نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور خواهند داشت.
نوشته نگاهی بر مشخصات محصولات آینده زامیاد اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh