آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک شرکت عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، در یک کارگاه آموزشی، روش‌های نوین در حوزه جوشکاری را عرضه می‌کند.
به گزارش ایسنا، «بازرسی چشمی جوش»، روشی عینی برای شناسایی نقص‌ها و عیوب سطحی است. شناسایی و تعمیر این نقایص، کاهش هزینه قابل توجهی را در بر خواهد داشت.
بر همین اساس، یک شرکت عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، با هدف افزایش مهارت‌ها و انتقال تجربیات خود در حوزه بازرسی فنی، دوره بین‌المللی بازرسی چشمی جوش (VT) را تیرماه سال جاری برگزار می‌کند.
از مهمترین سرفصل‌های کارگاه «بازرسی چشمی جوش (ASNT)VT» می‌توان به شناخت مبحث نور، علائم جوشکاری، عیوب، شرایط عمومی بازرسی، تجهیزات بازرسی، فرآیندهای جوشکاری، آشنایی با روش‌های آزمون غیر مخرب و استانداردپذیری اشاره کرد.
این شرکت با تنوع سبد خدمات در زمینه‌های بازرسی فنی و کالا، ژئوتکنیک مهندسی و خدمات آزمایشگاهی (متالورژی، ژئوتکنیک و مقاومت مصالح، شیمی و خوردگی) جزو معدود شرکت‌های ایرانی است که توانسته با حفظ یکپارچگی، طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز صنایع را پاسخگو باشد.
متقاضیان و سایر علاقمندان برای شرکت در این دوره می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.
انتهای پیام
source
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
 
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh