آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
دنیای متفاوت تکنولوژی
بسیاری از افراد از بودن در تنهایی بیزارند. آنها به محض تنها شدن از این شرایط فرار کرده و خود را در وضعیت دیگری قرار می دهند. اکنون دانشمندان در مطالعه ای اعلام کردند افراد دارای ذهن خلاق نه تنها از تنها بودن بیزار نیستند بلکه از آن لذت می برند. به گزارش سرویس اخبار […]
بسیاری از افراد از بودن در تنهایی بیزارند. آنها به محض تنها شدن از این شرایط فرار کرده و خود را در وضعیت دیگری قرار می دهند. اکنون دانشمندان در مطالعه ای اعلام کردند افراد دارای ذهن خلاق نه تنها از تنها بودن بیزار نیستند بلکه از آن لذت می برند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، روان‌شناسانی از دانشگاه آریزونا، کینه سوتا و آرکانزاس مطالعاتی را روی بیش از ۲ هزار داوطلب انجام دادند. آنها برای یافتن اینکه چطور افراد در زمان بیکاری به دنبال خلاقیت می روند پرسشنامه هایی را تکمیل کردند. افراد دارای تفکر واگرا در زمان تنهایی عملکرد بهتری داشته و در این زمان احساس بی حوصلگی کمتری خواهند داشت.
با استفاده از این مطالعه می توان به افراد کمک کرد تا بیشتر از زمانهای قبل فرصت ایجاد شده را قدردانیته و از آن استفاده کنند. جسیکا اندروز هانا، عصب شناس شناختی در این مورد می گوید: دانستن طرز فکر افراد در زمان بیکاری می تواند به افزایش سلامت و بهبود وضعیت افراد منجر شود. وی ادامه می دهد: در حال حاضر تنها ماندن با افکار خود بسیار دشوار است. در این مطالعه از تعداد ۹۰ داوطلب خواسته شد تا بدون استفاده از دستگاه های دیجیتال به مدت ده دقیقه تنها باشند. با هدف بررسی تفکر واگرا این افراد باید به سوالاتی مانند ««امکان درآمدزایی از صد بند پلاستیکی چگونه است» پاسخ می دادند. در آن بین افراد خلاق ایده های مناسب تری را مطرح کردند.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
سئو سایت
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
آخرین اخبار حوزه سلامت و بهداشت خانواده
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh