همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
زاگرس را می توان نسخه ارزان تر کلوت دانست، که البته با توجه به ضعف هایش، چندان ارزان تر نیست و با قیمت های نجومی در بازار آگهی می شود.
یکی از عجیب ترین خودروهای این روزهای بازار زاگرس است، که پروسه تولید آن در زامیاد از نظر بسیاری از کارشناسان، کار بیهوده ای بود، زیرا مکث موتور همین خودرو را با موتور توربوشارژ عرضه می کند و به همین دلیل نیازی نبود یک خط تولید دیگر برای این خودرو راه اندازه می شد، در نتیجه، تولید مجدد این محصول با موتور تنفس طبیعی و تغییر لوگو، قیمت آن اما زیاد ارزان تر نیست و حدود ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون آگهی می شود که در مقایسه با کلوت دنده ای ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیونی، آن چنان ارزان تر نیست.
از این روست که می گوییم با ورود زاگرس به بازار، نه تنها آن چنان ارزان تر از آب درنیامد، بلکه در رقابت با کلوت به راحتی شکست می خورد، زیرا مشتری این دست خودروها به توان و گشتاور بالا نیاز دارند تا در مسیرهای آفرودی به مشکل نخورند.
بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو
در بازار محصولات ایران خودرو امروز ۲۰۷ فول سقف فلزی حدود ۵ میلیون و بیش تر از همه افت کرد و از طرفی دیگر، نسخه اتوماتیک و پانورامای همین خودرو حدود ۵ میلیون گران تر شد.
امروز در بین محصولات سایپا فقط ساینا S اتوماتیک حدود ۵ میلیون کاهش قیمت داشت و این درحالی بود که مابقی خودروهای سایپا با کمی افزایش گران تر شدند.
هایما ۸S، تیگو ۸ پرو، دیگنیتی پرستیژ و تیگو ۸ پرومکس امروز بیش تر از همه و بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون ارزان تر شدند و روندی رو به پایین داشتند.
متوجه نشدم، الان این وسط کی ضرر کرد؟ تولیدش به ضرر کی شد نفهمیدیم…
کلوت دنده در موقعیت مشابه قیمتی پارسال در لین موقعیت قیمتی که الان بعد افت ناچیز پیدا کرده با توجه به قیمت ۱۲۵۰ ریسپکت ۱۳۵۰ هست و زاگرس باید از این پایینتر باشه.جدای از این الان هیچکدوم از این چینی ها فروش خوب درستی ندارند و کیفیت همون المانی های دست دو و کره ای ها بسیاز به صرقه تر هست در نمونه سالم خرید شن


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh