همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
به تازگی، تصاویر نسخه فیس لیفت لینک اند کو ۰۶ (Lynk & Co 06) از طریق وزارت صنایع چین منتشر شده است.
برند Lynk & co یکی از زیرمجموعه‌ های جیلی است که در واقع، جوینت ونچری میان این شرکت و ولوو به حساب می آید. از محصولات این برند می توان به خودروهایی همچون لینک اند کو ۰۱، لینک اند کو ۰۲، لینک اند کو ۰۳، لینک اند کو ۰۵، ۰۶، ۰۹ و خودرو مسابقه‌ای لینک اند کو ۰۳ TCR اشاره کرد.
در طراحی ۰۶ به نظر می رسد الگوی کراس اوور  ۰۸ مدنظر طراحان کمپانی بوده و این یعنی ۰۶ نیز از کانسپت نکست دی سال ۲۰۲۲ الهام گرفته شده است. به نظر می رسد چراغ‌ های جلوی LED و بخش‌ های عمده نمای جلو از خودروی نکست دی گرفته شده‌اند و تغییری در این بخش دیده نمی‌شود. در نمای کناری خبری از دستگیره های مخفی شونده نیست و پوشش پلاستیکی لبه گلگیرها نیز چهره جذابی را برای خودرو ایجاد کرده اند. در نمای عقب Lynk & co 06 هم چراغ‌های LED به هم پیوسته به همراه دیفیوزر اسپرت دیده می‌شود.
هنوز تصاویر نمای داخلی ۰۶ منتشر نشده است، اما احتمالاً داخل ۰۶ نیز مانند ۰۸ در ساده ترین حالت ممکن خلق شده باشد. رادار تابلوخوان، رادار کنترل حرکت بین خطوط، سیستم دستیار رانندگی سطح ۲ پلاس، سیستم صوتی هارمن کاردون، شارژر وایرلس و اتوهلد نیز از ویژگی ها و امکانات لینک اند کو ۰۶ خواهند بود.
لینک اند کو ۰۶ دارای طول، عرض و ارتفاعی به ترتیب برابر با ۴۳۵۰، ۱۸۲۰ و ۱۶۲۵ میلی متر است و فاصله محوری آن هم ۲۶۴۰ میلی متر اعلام شده است.
لینک اند کو ۰۶ فیس لیفت برمبنای پلت فرم BMA بنا شده است. لینک اند کو ۰۶ یک خودروی هیبریدی متشکل از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی ۱۲۰ اسب بخاری و یک پیشرانه برقی ۲۱۸ اسبی به حساب می آید. مجموع خروجی پیشرانه های این خودرو هنوز اعلام نشده است. در حالت تمام برقی لینک اند کو ۰۶ قادر به پیمایش ۱۰۲ کیلومتر خواهد بود.
رادار تابلوخوان، رادار کنترل حرکت بین خطوط، سیستم دستیار رانندگی سطح ۲ پلاس، سیستم صوتی هارمن کاردون، شارژر وایرلس و اتوهلد نیز از ویژگی ها و امکانات لینک اند کو ۰۶ خواهند بود
لینک اند کو ۰۶ برمبنای پلت فرم BMA بنا شده است. لینک اند کو ۰۶ یک خودروی هیبریدی متشکل از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی ۱۲۰ اسب بخاری و یک پیشرانه برقی ۲۱۸ اسبی به حساب می آید. مجموع خروجی پیشرانه های این خودرو هنوز اعلام نشده است. در حالت تمام برقی لینک اند کو ۰۶ قادر به پیمایش ۱۰۲ کیلومتر خواهد بود.
در طراحی ۰۶ به نظر می رسد الگوی کراس اوور  ۰۸ مدنظر طراحان کمپانی بوده و این یعنی ۰۶ نیز از کانسپت نکست دی سال ۲۰۲۲ الهام گرفته شده است.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh