همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپاسیتروئن برای سال منتهی به 29 اسفند 1401 با حضور 50 درصد سهامداران، برگزار شد. 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپاسیتروئن (سهامی خاص) علی شیدایی به عنوان رئیس هیات‌رئیسه مجمع و سیدمهدی قاسمی و داود عبداللهی به عنوان ناظر و مصطفی نوروزی به عنوان بازرس قانونی و علیرضا بیاتی به عنوان دبیر انتخاب شدند.
پس از ارائه گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند سال گذشته تصویب شد و در ادامه پس از ارائه گزارش فعالیت هیأت‌مدیره، مهم‌ترین برنامه‌ها و پروژه‌های انجام‌شده در سال 1401 و اقدامات و برنامه‌های سال 1402 برای حاضرین در مجمع بیان و به تصویب رسید.
سیدمحمدرضاموسوی،‌ مدیرعامل شرکت سایپاسیتروئن درباره فعالیت‌های انجام‌شده این شرکت، به راه‌اندازی تولید دو محصول ساینا دوگانه سوز و ساینا اتوماتیک در سال 1401 اشاره داشت و گفت: فرآیند راه‌اندازی تولید خودروی سیلک در سال جاری در جریان است و پس از تست خودرو، تولید انبوه آن آغاز می‌شود. 
به گفته او، راه‌اندازی خط فرعی راه‌آهن، راه‌اندازی دو پروژه ربات AGV (Automatic Guided Vehicle) و MGV (Mechanically guided vehicle) به عنوان جایگزین لیفتراک و جک‌پالت در سالن‌های تولیدی برای اولین بار در کشور، آماده‌سازی ساختمان پنج‌طبقه اداری پس از گذشت 10سال، امضای تفاهم‎نامه همکاری بین شرکت سایپاسیتروئن با دانشگاه کاشان و اصلاح و ارتقاء سیستم نظارت تصویری از مهم‌ترین برنامه‌های انجام‌ شده در سال 1401 بوده است.
‌مدیرعامل شرکت سایپاسیتروئن در ادامه به وضعیت شاخص‌های کیفی شرکت در سال 1401 پرداخت و خاطرنشان کرد: شرکت سایپاسیتروئن توانست سال گذشته رتبه اول شاخصGMF  (شاخص تعداد اظهارات تاییدشده مشتری در تولیدات 3، 12 و 36 ماه اول استفاده محصول) و رتبه اول شاخص Follow up (شاخص سلامت خودرو در بدو تحویل) در بین شرکت‌های گروه سایپا را به خود اختصاص دهد و در شاخص‌های SVA (ارزش افزوده سهامداران) و IQS (کیفیت اولیه محصول) نیز به ترتیب 11 و 17 درصد، بهبود داشته است.
در ادامه این جلسه حسابرس مستقل، بازرس و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت سایپاسیتروئن جهت درج آگهی انتخاب شد.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh