تیم تحریریه
ایکس 33 کراس، کراس اور جدید ام‌وی‌ام سرانجام توسط مدیران خودرو رونمایی شد. کراس اوری که از زبان طراحی مدرن و امکاناتی فراتر از سگمنت خود بهره می‌برد و به نظر می‌رسد به کراس اوری محبوب در بازار ایران تبدیل شود. اما ایکس 33 کراس، یک ویژگی خاص دیگر نیز دارد. این کراس اور قرار است نماینده سبک زندگی جدید ام‌وی‌ام با عنوان کراس لایف باشد. حال کراس لایف به چه معناست؟
2.jpg
سرعت پیشرفت فناوری به ما می‌گوید که آینده دیگر افقی در دوردست نیست. بلکه همچون جزر و مد دریا گذشته را در خود می‌کشد و به سرعت نزدیک می‌شود. پس این ما هستیم که می‌بایست برای شکوفایی در این چشم‌انداز ذهنیت خود را آماده کنیم و تغییر را در آغوش بگیریم.
3.jpg
همان‌طور که آینده به ما نزدیک می‌شود، همزمان فرصتی به ما می‌دهد تا شیوه زندگی خود را بازتعریف کنیم. از آنچه در گذشته بودیم عبور کرده و برای بهتر شدن تلاش کنیم. برای زندگی خود هدف‌های مهمی برگزینیم و در مسیر درست قدم برداریم.
4.jpg
یکی از مهم‌ترین چالش‌های آینده، حفاظت از سیاره زمین است. مسئولیتی که به عهده همه جهانیان است و ما نیز به‌عنوان بخشی از جامعه جهانی می‌بایست سبک زندگی خودمان را به شکلی تغییر دهیم که  به سبز شدن و نجات زمین از نابودی کمک کنیم. 
 
اگرچه تغییر، اتفاقی جذاب است اما هنگام تغییر نباید فراموش کرد که زندگی بدون اشتیاق بی‌معنا خواهد بود. پس باید همواره به درون نگاه کرد و با خود ارتباط گرفت. آینده ما را دعوت می‌کند تا احساسات خود را دوباره کشف کنیم و بر پایه اشتیاق زندگی کنیم.
 
حرکت به سمت آینده فرصتی برای کشف عمیق خود است. حرکت در مسیر ناشناخته‌ها، استعدادهای پنهان ما را برایمان آشکار می‌کند پس می‌بایست در این مسیر همواره آماده پذیرش و یادگیری باشیم تا پتانسیل واقعی خود را کشف کنیم.
 
پس می‌توان گفت که کراس لایف به طور خلاصه به معنی جرات حرکت داشتن به سمت آینده است و برای این حرکت آنچه نیاز است، تعریف مجدد سبک زندگی، سبز شدن برای حفاظت از سیاره زمین و دنبال کردن علایق با شور و اشتیاق است. زمانی که ما تغییر را در درون خود آغاز می‌کنیم و هدف خودمان را کشف می‌کنیم. کراس لایف در واقع  حرکت به سمت آینده است.
پیرو اعلام نتایج در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهاي داخلی به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایطی که در طرح عادي سامانه یکپارچه عرضه خودروهاي داخلی در خرداد…
گروه صنعتی ایران خودرو ظهر امروز طی مراسمی از شاین مکس، خودروی جدید و وارداتی خود رونمایی کرد. شاین مکس (Shine Max) در واقع همان دانگ فنگ آئولوس Yixuan MAX…
شرکت ستاره ایران که سال هاست در ایران به عنوان نماینده رسمی مرسدس بنز فعالیت می کند، به تازگی دوباره تبلیغات خود را در فضای مجازی از سر گرفته است….
شورای رقابت در اطلاعیه شماره هفتم خود، درباره مصوبه ۵۸۴ این شورا که به اصلاح و اعلام قیمت خودروهای مونتاژی مربوط می‌شود، دلایل افزایش قیمت خودروهای مونتاژی را اعلام کرده…
با تغییر حقوق ورودی خودرو در سال ۱۴۰۲، قرار است در هفته آینده، چانگان های وارداتی با قیمت جدید عرضه شوند. در ماه خرداد امسال، شورای رقابت قیمت خودروهای چانگان…
شرکت استاندارد به تازگی با استاندارد های 85 گانه خود یقه بسیاری از محصولات ایران خودرو و سایپا را گرفته  و باعث شده تا تولید این خودرو ها در حالت…
من ماشینم 207تیپ 5هستش.امروزنوبت فراخوان داشتم.توفاکتور اینجوری نوشته.بازدیدفراخوان سیستم سوخت رسانی(باک)-نصب پک لوله بخارات سوخت
شورای رفاقت= حیاط خلوت خودروسازان
دیگه در اون هد هم نیست کجا سانتافه جولوی سانگ یانگ رکستون اسباب بازیه اگه…
بنده از کجا ساینا sبگیرم به این قیمتی که الان گذاشتید.337تومن.
دگمه ای دارد از داخل درب ماشین قفل شود؟
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط chaarcharkh