همه چیز از همه جا برای ماشین شما
پنج اتومبیل با رتبه برتر سال 2007<FIELD> آیا به دنبال یک اتومبیل جدید هستید؟ در اینجا بهترین توصیه ای است که می توانم قبل از هر تصمیمی به شما ارائه دهم. مشقت را بنویس. هر ساله صدها آمریکایی یک ماشین می خرند و بعداً از خرید خود پشیمان می شوند. به آن پشیمانی خریدار می گویند و با داشتن اینترنت در دسترس شما هیچ بهانه ای برای آن وجود ندارد.
مجله Car and Driver می خواهد کمک کند. هر سال، آنها تمام خودروهای جدید عرضه شده توسط سازندگان را ارزیابی می کنند. آنها بر اساس سه حوزه کلی قضاوت می کنند. آنها می خواهند بدانند که یک ماشین چقدر عملکردهای مورد نظر خود را انجام می دهد. یک خودروی اسپرت قرار است سریع و هیجان انگیز باشد، بنابراین آنها انتظار دارند که چنین باشد. در مرحله بعد، آنها به عواملی مانند آداب رانندگی، طراحی جدید و هیجان انگیز بدنه یا داخلی، یا موتور قدرتمند نگاه می کنند. در نهایت، آن‌ها می‌خواهند ارزش دلاری را که خواسته شده است بدانند. اگر این خودروی ارزان قیمت سریع، سرگرم کننده و کاربردی باشد، مطمئناً از سایرین درجه بندی می شود.
* سری 3 بی ام و – این جواهر نسخه 3 لیتری توئین توربوی 300 اسب بخاری از شش کلاسیک است. زیپ سری 3 در 4.8 ثانیه به 60 می رسد و در پیچ ها 0.89 گرم در حالی که لوکس و فضای بیشتری را ارائه می دهد. همچنین مصرف سوخت بهتر و سواری آرام‌تر و راحت‌تری نسبت به رقبای خود ارائه می‌دهد. سری 3 یک سدان اسپرت قطعی است که رضایت رانندگی یک خودروی اسپرت را در بدنه یک ماشین کاربردی ارائه می دهد.
* شورولت کوروت – بدنه کامپوزیت کوروت به مدل اصلی 1953 برمی گردد. مواد جدیدتر، مانند پانل‌های کف کامپوزیت هسته بالسا که در پانل‌های کف استفاده می‌شوند، با ساختاری پیچیده ترکیب می‌شوند تا خودرویی سبک و چابک باقی بماند، علی‌رغم قدرت بالاتر، ترمزهای بزرگ‌تر و لاستیک‌های چسبنده‌تر. ترکیبی از میراث و پیچیدگی کوروت به آن ترکیبی منحصر به فرد آمریکایی از عملکرد، تندخویی و زندگی روزمره می دهد.
* کرایسلر 300 – 300 به دلیل استایل خود شناخته شده است، اما این چیزی است که در داخل است که باعث می شود همه برگردند. در زیر کاپوت آن، یا یک موتور V-6 ملایم برای افراد ضعیف وجود دارد و سپس یک Hemi V-8 وحشی با حداکثر 425 اسب بخار همراه با یک اتوماتیک پنج سرعته با کنترل دستی وجود دارد. 300 دارای یک صندلی عقب بزرگ (حتی بزرگتر در نسخه های جدید شاسی بلند برای ’07)، صندوق عقب جادار و صندلی های عقب تاشو برای ارائه بار مفید است. کابین از نظر ساختاری سفت و سخت، عاری از ارتعاشات ناشی از جاده و بی‌صدا است.
* هوندا فیت – Fit با موتور 109 اسب بخاری خود هیچ نوع شتابی مانند فراری یا کوروت ایجاد نمی کند، اما اعداد بسیار جذابی در مصرف سوخت ایجاد می کند. طبق گزارش EPA، به طور متوسط ​​33 مایل شهری در هر گالن، با 38 مایل بر گالن بزرگراه می‌رسد. اکنون، با توجه به قیمت نسبتاً ارزان آن (هرکسی می تواند یکی از آن ها را بپردازد)، فضای کافی برای چهار بزرگسال، سازگاری استثنایی بار با چابکی خودروهای اسپورت، و یک خودروی اقتصادی کامل با جذابیت منحصر به فرد خود را در نظر بگیرید.
* فولکس واگن GTI – GTI به لطف موتور چهار لیتری 2 لیتری پرقدرت، توربوشارژ و تزریق مستقیم که 200 اسب بخار قدرت ایجاد می کند، مانند هیچ رقیب دیگری نمی داند چگونه برش دهد. مهمتر از آن، این موتور کم قدرت به اندازه کافی سبک است تا تعادل عالی را در شاسی محرک جلو حفظ کند. در حالی که ذهنیت و حس یک ماشین مسابقه ای را دارد، طراحان ماشین شما را، راننده را فراموش نکردند. GTI دارای پوشش داخلی است که قیمت آن را رد می کند، یک سیستم ناوبری اختیاری، و لیست بلندبالایی از دیگر ویژگی های استاندارد که خودروهای گران قیمت تر حتی ارائه نمی کنند.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط chaarcharkh