از ویزیت کلینیک STD خود چه انتظاری دارید؟
بنابراین شما آنطور که باید مراقب نبوده اید و برای اولین بار به کلینیک STD مراجعه کرده اید تا آزمایش بدهید؟ قابل درک است که شما عصبی می شوید، اما واقعاً آنقدرها هم که تصور می کنید بد نیست. در اینجا چیزی است که می توانید از بازدید خود انتظار داشته باشید، بنابراین روش کلی را می دانید.
قدم های اول…

کلاس یوس
اول از همه باید مکانی را برای آزمایش انتخاب کنید. در ایالات متحده، پزشک شخصی یا متخصص زنان شما می‌تواند آزمایش‌های STD را انجام دهد، یا می‌توانید به یک کلینیک والدین یا کلینیک بهداشت عمومی مراجعه کنید. به هر حال قصد انجام آن را دارید، قبل از انجام آزمایش STD خود با کلینیک تماس بگیرید – برخی از ایالت ها قبل از انجام آزمایش نیاز به بررسی پزشک از آزمایش دارند. علاوه بر این، با توجه به بیماری های مقاربتی مختلف در اطراف، ایده خوبی است که بدانید آیا کلینیکی که قصد بازدید از آن را دارید، برای مقابله با بیماری مقاربتی که نگران آن هستید مجهز است یا خیر.
یکی از سوالاتی که من زیاد می‌شنوم این است که آیا تست‌های STD ناشناس هستند یا خیر. پاسخ این است که بستگی به ایالت دارد. در بسیاری از مکان‌ها می‌توانید به جای نام واقعی خود، یک شماره اختصاص دهید، اما به خاطر داشته باشید که برخی از موارد نتایج آزمایش مثبت گزارش می‌شود (عمدتاً HIV) – زیرا آنها قانون را نقض نمی‌کنند، در این مورد ناشناس ماندن شما خواهد بود. شکسته شده.
در کلینیک
وقتی به کلینیک STD رسیدید، از شما می خواهند که مدارک لازم را پر کنید. این به طور کلی سلامت عمومی و همچنین سابقه جنسی شما را پوشش می دهد. صادق باشید – این امری حیاتی است. این فرم همچنین از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید آزمایش HIV انجام دهید – طبق قانون، آنها باید از شما بپرسند. به یاد داشته باشید که در برخی از ایالت ها باید یک تشخیص مثبت گزارش شود.
پس از تکمیل مدارک، امتحان واقعی آغاز خواهد شد. شما را به اتاق پشتی هدایت می کنند و اجازه می دهند لباس پزشکی بپوشید. در این مرحله شما یک گفتگوی چهره به چهره با پزشک خود شروع می کنید که تمام زمینه هایی را که قبلاً به آنها پرداخته شده را پوشش می دهد، اما به شما امکان می دهد جزئیات بیشتری ارائه دهید و به پزشک کمک می کند تا بفهمد چه چیزی به احتمال زیاد نیاز به بررسی دارد. یک بار دیگر، صادق بودن در اینجا حیاتی است، در غیر این صورت موارد مهم را می توان نادیده گرفت و ممکن است آزمایشات STD لازم انجام نشود.
پس از این، آزمایشات STD زیادی وجود دارد که ممکن است مورد نیاز باشد، اما به طور کلی می توان آنها را به 2 تقسیم کرد، بسته به اینکه آیا آنها به نمونه نیاز دارند یا خیر.
تست بصری STD
اینها تشخیص هایی هستند که فقط با نگاه کردن به ناحیه آسیب دیده می توانند انجام شوند. نمونه هایی از این نوع بیماری های مقاربتی عبارتند از زگیل تناسلی، شپش ناحیه تناسلی و تبخال تناسلی (اگر در حال حاضر از شیوع بیماری رنج می برید).
تست فیزیکی STD
آزمایش STD فیزیکی هر بیماری را پوشش می دهد که نمی توان آن را صرفاً با نگاه کردن تشخیص داد، و این شامل موارد جدی تر – سیفلیس، سوزاک، کلامیدیا، هپاتیت، تریکومونیازیس، تبخال تناسلی (برای افراد بدون علائم) و HIV می شود. آزمایشات STD درگیر متفاوت است و ممکن است نیاز به نمونه خون، نمونه ادرار یا سواب فیزیکی از مجرای ادرار، واژن و/یا مقعد داشته باشد. مورد دوم برای چند ثانیه کمی ناراحت کننده خواهد بود.
انتظار برای نتایج
ممکن است نتایج برخی از آزمایشات را در همان روزی که آنها را انجام دادید دریافت کنید، در حالی که بازگرداندن برخی دیگر ممکن است تا یک هفته طول بکشد. در مورد نحوه شنیدن، بسیاری از کلینیک ها از شما می خواهند که نتایج آزمایش STD خود را دریافت کنید (به دلایل محرمانه، نتایج از طریق تلفن نادر است)، در حالی که دیگران آنها را از طریق پست ارسال می کنند. در صورت مثبت بودن، دارویی برای کمک به درمان بیماری مقاربتی تجویز می شود.
در حقیقت، آزمایش STD بدتر از یک سفر معمولی نزد پزشکان پس از پشت سر گذاشتن شرمساری نیست. کارکنان همیشه در برخورد با انواع بیماری های مقاربتی حرفه ای و با تجربه هستند و نگرانی در مورد بیماری خود بدون اینکه مطمئن باشید به طور بالقوه مضر ترین کاری است که می توانید انجام دهید – برای شما و شریک زندگی تان.

توسط chaarcharkh