پرسپولیس ؛ نورمحمدی: کمبود بازیکن در این فصل پرسپولیس را آزار می‌دهد

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد تیم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی در فصل جاری از کمبود بازیکن رنج می‌برد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رضا نورمحمدی درباره شرایط پرسپولیس بعد از تساوی برابر النصر در عربستان گفت:

پرسپولیس انگیزه زیادی داشت تا بتواند در عربستان امتیاز بگیرد و بازیکنان هم در زمین مسابقه نهایت توان خود را به کار گرفتند و چند موقعیت خوب هم به دست آوردند که متأسفانه از این فرصت‌ها به خوبی استفاده نشد. همه می‌دانند پرسپولیس در خط حمله با فقدان مهاجم ششدانگ و گلزن مواجه است و پست تخصصی شهاب زاهدی هم مهاجم نوک نیست. با این حال گرفتن امتیاز در عربستان بد نبود و امیدوارم تیمِ گل‌محمدی با شکست دادن الدحیل به مرحله بعدی راه پیدا کند. پرسپولیس از لحاظ امکانات و بازیکن به هیچ عنوان با النصر قابل قیاس نیست و اگر به ستاره‌های گرانقیمت تیم عربستانی نگاه کنید متوجه خواهید شد که پرسپولیس عملکرد خوبی داشته است.

وی در ادامه همچنین یادآور شد:

متأسفانه کمبود بازیکن در این فصل پرسپولیس را آزار می‌دهد و دست یحیی گل‌محمدی هم بسته است. در این شرایط پرسپولیس در بازی‌های اخیر تعدادی از نفراتش را به دلیل مصدومیت و سرماخوردگی از دست داده و همین موضوع کار گل‌محمدی را سخت‌تر کرده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتقادهایی که برخی پیشکسوتان از گل‌محمدی انجام داده بودند، اظهار داشت:

بعضی‌ها دنبال این هستند که پرسپولیس نتیجه نگیرد و کار خودشان را انجام دهند. یحیی گل‌محمدی نیازی به ثابت کردن خودش ندارد و اگر پرسپولیس در بازی‌های اخیر مساوی کرده و بردی به دست نیاورده است، نمی‌توان آن را فقط به کادر فنی ربط داد. بدون شک پرسپولیس امسال هم یکی از مدعیان جدید قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود.

مدافع پیشین پرسپولیس با اشاره به بازی روز سه‌شنبه برابر الدحیل قطر یادآور شد:

پرسپولیس در بازی رفت یکی از بهترین بازی‌های خودش را انجام داد، ولی هر بازی شرایط خودش را دارد. الدحیل هم تیم ضعیفی نیست، ولی پرسپولیس در تهران بازی می‌کند و امیدوارم پرسپولیس با حمایت هوادارانش سه امتیاز این بازی را بگیرد و به مرحله بعد صعود کند.

source

By