به گزارش “ورزش سه”، تیم مورینیو که در سری آ به روند سینوسی خود ادامه می‌دهد، در لیگ اروپا هم با وجود اینکه امشب موفق شد شریف را 3-0 در ورزشگاه المپیکو شکست دهد، نتوانست به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود صعود کند.

رم بازی را در نیمه اول بسیار تهاجمی آغاز کرد و در 10 دقیقه اول بازی 4 شوت از داخل محوطه جریمه به سمت دروازه شریف زد که به طرز عجیبی همه آنها با حضور به موقع مدافعان شریف بلوکه شدند.

1966814
1966813

رم در نهایت موفق شد در دقیقه 11 به اولین گل خود برسد. روی یک حمله خوب تیمی نیکولا زالفسکی در سمت چپ محوطه جریمه شریف به توپ رسید و آن را با سانتری کوتاه به محوطه شش قدم سانتر کرد و روملو لوکاکو که به خوبی جایگری کرده بود، برای زدن گل اول تنها به یک بغل پای راست نیاز داشت.

این تیم به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 32 در موقعیتی مشکوک به آفساید که داور مسابقه حتی در VAR هم صحنه آن را چک نکرد به گل رسید. زالفسکی از پشت محوطه جریمه پاس زیبایی را از روی سر مدافعان برای آندره آ بلوتی ارسال کرد و این بازیکن هم با یک ضربه پای راست از روی دستان دروازه‌بان که برای دفع توپ جلو آمده بود گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

1966816
1966815

در نیمه دوم رم باز هم قاطعانه تیم برتر میدان بود و به حملات ادامه داد و با دفاع هوشمندانه از زمین حریف اجازه نمی‌داد که موقعیتی جدی روی دروازه‌اش ایجاد شود.
در دقیقه 64 ریکاردو پگانا برای رم درست از روی خط محوطه جریمه اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ محم او درست به جایی رفت که دروازه‌بان شریف قرار داشت.
در دقیقه 79، استفان الشعراوی در محوطه جریمه و در نزدیکی نقطه پنالتی صاحب یک موقعیت شوت‌زنی شد که ضربه عجیب او با فاصله زیادی به بیرون رفت.

1966817
1966818

در دقیقه 3+90 نیکولو پیسیلی، بازیکن تعویضی مورینیو که دقیقه 72 به بازی آمد، موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. او با یک شوت دیدنی و نرم از بیرون محوطه جریمه و روی پاس لوکاکو، همه را که منتظر سوت پایان بازی بودند، غافلگیر کرد.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید و رم با 13 امتیاز پشت سر اسلاویا پراگ که سروت سوئیس را با نتیجه 4-0 شکست داد و  با 15 امتیاز صدرنشین شد، به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد.

source

By